Akademickie Biuro Karier

Przydatne linki

31 błędów w CV, przez które rekruterzy odrzucają aplikacje – https://www.livecareer.pl/cv/bledy-cv
Rekruterzy przyznaje, że większość osób szukających pracy wysyła CV, które przedstawia ich w złym świetle. Jakie błędy w CV są najgorsze i jak się przed nimi ustrzec? Poznaj też wskazówki, jak skutecznie je naprawić.

Jak poprawnie napisać CV po angielskuhttps://www.livecareer.pl/cv/cv-po-angielsku
W dzisiejszych czasach znajomośc języka angielskiego jest kluczowa. Tyczy to się również budowania CV. Błędy językowe, niepoprawne formatowanie i zła klauzula po angielsku drastycznie pomniejszają twoje szanse. Użyj tego wzoru i zastosuj wskazówki, aby stworzyć CV po angielsku, które wygląda i brzmi profesjonalnie.

Jak napisać CV studentahttps://www.livecareer.pl/wzory-cv/cv-studenta
Jako student, gdy nie masz doświadczenia zawodowego, musisz skupić się na innych kwalifikacjach. Jak zatem zainteresować pracodawcę? Dowiedz się jak napisać CV które wyróżni się na tle życiorysów nawet najbardziej doświadczonych kandydatów, i znacznie zwiększyć Twoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Strona umożliwiająca wykonanie zdjęć do oficjalnych dokumentów takich, jak zdjęcia do paszportu, zdjęcia do dowodu osobistego, czy prawa jazdy. Po wejściu na podstronę dedykowaną dla zdjęć do CV można bezpłatnie wykonać profesjonalną fotografię, która będzie gotowa do zamieszczenia w CV. Generator zdjęć do CV jest bezpłatny i umożliwia wykonanie odpowiedniego zdjęcia w niespełna 3 minuty. Zdjęcie jest automatycznie kadrowane, zaś tło zamieniane na jednolicie białe. Sprawdź jak to działa! https://passport-photo.online/pl/zdjecia-do-cv

STUDENT

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709