E-źródła

E-booki

E-booki to książki i inne publikacje np. czasopisma w wersji elektronicznej. Przeznaczone są do odczytu na komputerze, laptopie, smartfonie lub specjalnym czytniku.

IBUK Libra

www.libra.ibuk.pl pierwsza i największa czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Skupia ona publikacje najlepszych wydawnictw, w tym oficyn uczelnianych. Biblioteka KSW umożliwia dostęp do ponad 5500 publikacji. Logowanie do serwisu odbywa się na komputerach działających w sieci uczelnianej (np. w Czytelni) oraz po otrzymaniu nr PIN również na komputerze osobistym, tablecie, smartfonie. Dysponentem numerów PIN jest Biblioteka Główna KSW. W celu jego otrzymania (dotyczy tylko kadry i studentów KSW) należy wysłać mail na adres biblioteka@ksw.wloclawek.pl z podaniem następujących danych : studenci – nazwisko i imię, kierunek studiów, numer albumu ; wykładowcy – nazwisko i imię, nazwa wydziału, okres zatrudnienia w KSW. Z każdej publikacji książkowej w formie elektronicznej korzystać może jednocześnie 5 osób.


Academica

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych www.academica.edu.pl  narzędzie stworzone m.in. przez Bibliotekę Narodową, zapewniające dostęp do ponad 3 mln cyfrowych tekstów. Skupia najnowszą literaturę naukową – książki i artykuły z czasopism ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Dostęp do Academiki jest możliwy w Czytelni Biblioteki Głównej dla wszystkich użytkowników.

 

STUDENT

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709