Kluby, koła zainteresowań

Koło nordic walking

Aktywni intelektualnie – Aktywni fizycznieWłocławski Uniwersytet Seniora przy K.S.W. od 6-miesięcy ma nowe koło pasjonatów, którzy systematycznie w każdą środę poprawiają swoją tężyznę fizyczną na przyrządach treningowych Włocławski …

Aktywni intelektualnie – Aktywni fizycznie

Włocławski Uniwersytet Seniora przy K.S.W. od 6-miesięcy ma nowe koło pasjonatów, którzy systematycznie w każdą środę poprawiają swoją tężyznę fizyczną na przyrządach treningowych Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego w Marynie Żeglarskiej przy Włocławskich Bulwarach. Grupa Inicjatywna, której opiekunem jest nasza słuchaczka i aktywna uczestniczka kol. Lucyna Małobłocka, znajduje jeszcze czas na aktywny Nordic Walking. Bezpośredni kontakt z przyrodą na trasie treningowej i z kijkami w dłoni zdecydowanie poprawia samopoczucie i dobry nastrój. Możliwe, że wśród naszych członków drzemią ukryte talenty i doczekamy się przyszłych mistrzów Polski czy nawet Europy w kategoriach wiekowych i na poszczególnych dystansach. Mamy bardzo zdolną młodzież senioralną w naszym włocławskim oddziale.
Nad całością czuwa i przygotowuje do prawidłowych ćwiczeń znakomity i utytułowany trener kol. Kazimierz Sikorski. Dzięki takim pasjonatom, którzy społecznie angażują się dla dobra innych, niemożliwe staje się możliwe. Składamy Panu nasze senioralne i porące podziękowanie.
Wszystkich naszych członków, którzy jeszcze nie zdecydowali się na treningi i wspaniałą przygodę, zapraszamy do naszego koła i po informację organizacyjną odsyłamy do kol. Lucyny Małobłockiej, nr tel. 509 764 925.

DZIAŁANIA

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709