Wykład Piotra Bieleckiego

8 grudnia 2017

Witamy bardzo serdecznie Tych, wszystkich naszych członków Stowarzyszenia, którzy z różnych powodów i przyczyn nie mogli uczestniczyć w kolejnym, czwartkowym wykładzie. Ci co uczestniczyli, doświadczyli bardzo ciekawych wydarzeń jakie przedstawił wykładowca mgr Piotr Bielecki na temat naszego mózgu i jego wpływu na nasze senioralne życie.


Ten wykład to nie kabaret a pełen tajemnic nasz mózg jakiego do tej pory nie znaliśmy. Na podstawie dyskusji po wykładzie wynika, że takie właśnie tematy powinny częściej gościć na naszych, czwartkowych spotkaniach.

Zarząd Stowarzyszenia przypomina o kolejnym spotkaniu czwartkowym w dniu 14 grudnia o godzinie 10 w Auli Kujawskiej Szkoły Wyższej na Placu Wolności. Zapraszamy serdecznie naszych członków Stowarzyszenia do uczestnictwa w naszym,corocznym spotkaniu Wigilijnym. Spotkanie w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia będzie doskonałą okazją do przekazania wzajemnych życzeń. Wspólnie z naszym zespołem Melodia przypomnimy sobie o naszej świątecznej tradycji śpiewając razem Kolędy i Pastorałki. Zapraszamy naszych członków do uczestnictwa w tym od lat kultywowanym obrzędzie religijnym. Spotkania te to jedyna i niepowtarzalna okazja do złożenia życzeń Wigilijnych. Serdecznie zapraszamy!

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: