Fundacja „Vladislawia” zaprasza na „Kreatywne Wakacje 6.” Rekrutacja trwa!

Ilona Wilińska 06 Lip , 2020 0 Comments

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci na zajęcia wakacyjne w ramach szóstej edycji „Kreatywnych Wakacji”. W programie będą różnorodne zajęcia aktywizujące wiele sfer życia najmłodszych np. artystyczne poniedziałki, zajęcia sportowe, warsztaty z zakresu promocji zdrowia i zdrowego stylu życia, warsztaty taneczne oraz zabawy w Parku Trampolin. Udział w „Kreatywnych Wakacjach 6.”jest bezpłatny. W okresie pandemii COVID-19 zajęcia wakacyjne w ramach tego projektu realizowane będą za zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
Zajęcia wakacyjne w ramach projektu „Kreatywne Wakacje 6.” rozpoczynają się 13 lipca. Obecnie trwa rekrutacja na zajęcia. Informacje o programie i zasadach rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Fundacji „Vladislawia” www.fundacjavladislawia.pl w zakładce Aktualności
„Kreatywne Wakacje 6” współfinansowane są przez Gminę Miasto Włocławek w ramach zadania pn. Prowadzenie działań profilaktycznych poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

 

Harmonogram wakacyjny pracy Biblioteki

Ilona Wilińska 06 Lip , 2020 0 Comments

W okresie od 10 lipca do 31 sierpnia 2020 r. Biblioteka Główna będzie nieczynna.
Od września Wypożyczalnia będzie czynna: poniedziałek, środa, piątek w godzinach 8.00 – 15.00.

 

Walne Zebranie Członków

Ilona Wilińska 02 Lip , 2020 0 Comments

Zarząd Stowarzyszenia Włocławskiego Uniwersytetu Seniora zwołuje Walne Zebranie Członków w dniu 17 lipca 2020 r. (piątek) w auli Kujawskiej Szkoły Wyższej ul. Plac Wolności 1.
I. termin godz. 10.00
II. termin godz. 10.15
Tematem głównym będzie zatwierdzenie Sprawozdania finansowego Zarządu za 2019 rok.
Serdecznie zapraszamy naszych Członków.
Zarząd

 

Spotkanie Członków Klubu Dyskusyjnego

Ilona Wilińska 29 Cze , 2020 0 Comments

W dniu 26.06.2020 r. odbyło się spotkanie Członków Klubu Dyskusyjnego. Stało się to możliwe dzięki uprzejmości i gościnności jednej z naszych koleżanek, która zaprosiła nas do swojego ogrodu. Radość z możliwości spotkania była ogromna, byliśmy spragnieni siebie, rozmów, jak i tej niepowtarzalnej atmosfery. Otoczenie przyrody ,zieleni i różnobarwnych kwiatów uczyniły to spotkanie magicznym. Dziękowaliśmy sobie wzajemnie za życzliwość, otwartość, szczerość i poświęcenie. Podkreślano również, że podziękowania należą się Zarządowi WUS za stworzenie warunków do działania.
Członkowie Klubu Dyskusyjnego pozdrawiają wszystkich Członków WUS i Kochani Do Zobaczenia w nowym roku szkolnym (oby bez Coronawirusa).
Ela Wilamowska

Zakończenie Roku Akademickiego

Ilona Wilińska 29 Cze , 2020 0 Comments

Zakończył się kolejny rok akademicki Stowarzyszenia Uniwersytetu Seniora przy Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku. Ostatni semestr został przerwany przez pandemię, która opanowała nasz kraj. Nasze plany musieliśmy odłożyć ze względu na obostrzenia związane z zagrożeniem naszego zdrowia i życia. Jesteśmy pełni optymizmu, że niebawem wszystko minie, znów spotkamy się i wznowimy nasze zajęcia. Ponieważ nie możemy zorganizować uroczystego zakończenia roku akademickiego, pragniemy wszystkim słuchaczom naszego Stowarzyszenia podziękować za zaangażowanie i życzyć wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia w tym trudnym okresie z nadzieją, że wkrótce WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

Zarząd Stowarzyszenia

 

 

Kujawska Szkoła Wyższa z nowym kierunkiem w nowej Filii!

Dział Promocji KSW 26 Cze , 2020 0 Comments

Filia w Siemianowicach Śląskich, to kolejna tego rodzaju jednostka Kujawskiej Szkoły Wyższej po Filiach w Grudziądzu i w Nowym Targu. Jej utworzenie jest konsekwencją systemowych i strategicznych działań obecnych władz naszej Uczelni; stanowi odpowiedź na potrzeby społeczne w zakresie kształcenia kadr dla instytucji i środowiska gospodarczego Górnego Śląska. W najbliższych planach obecnych władz Kujawskiej Szkoły Wyższej jest uruchomienie czwartej Filii, tym razem na Ukrainie, we Lwowie z kierunkiem Kosmetologia.

Na kierunku Zarządzanie prowadzone będą studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym) o profilu praktycznym. W ofercie kierunku znalazły się specjalności tj.: zarządzenie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem.

Informacje o kierunku i zasadach rekrutacji znajdują się TUTAJ.

Decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego