Wolontariat

10 kwietnia 2017

W dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2017r. ( piątek, sobota , niedziela) nasze Koło Wolontariatu włączyło się do akcji „Bank Żywności – wielkanocna zbiórka żywności”. Produkty żywnościowe zbierane były w czterech placówkach handlowych na osiedlu „Południe” tj: w Tesco, Biedronkach ( dwie placówki) oraz w markecie LiDL. Koordynatorem akcji była p. Krystyna Marszałek , znana z wielu akcji charytatywnych włocławska wolontariuszka.


Nasze koleżanki i koledzy mimo pięknej pogody chętnie włączyli się do akcji i pomagali młodym wolontariuszom zachęcać klientów do aktów daru serca i dokonywania dodatkowych zakupów dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta. Wielu klientów przy okazji własnych sprawunków kupowało produkty żywnościowe z przeznaczeniem dla potrzebujących. Były one układane przez wolontariuszy w wystawionych na ten cel koszach .
Dzięki hojności włocławian zgromadzono podczas akcji 1734 kg produktów żywnościowych .
Pani Krystyna Marszałek złożyła na moje ręce ogromne podziękowanie dla naszych seniorów za pomoc i zaangażowanie w akcji . Do osób które czynnie brały udział w świątecznej zbiórce żywności należą panie i panowie : Alina Bilińska , Hanna Dudzińska , Władysława Guzowska, Maria Grabowska, Grażyna Grzelak, Janina Hejmanowska, Janina Pasińska – Konopczyńska, Wanda Lipowska, Elżbieta Ponachajba , Felicja Przybylska , Hanna Żurawska, Stanisław Grzegorzewski, Stanisław Pawlak i Jerzy Wyszkowski .
Ja również ze swojej strony bardzo dziękuje Koleżankom i Kolegom .

Przewodnicząca Koła Wolontariatu
Elżbieta Rudek

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: