Warsztaty z psychoonkologiem

24 czerwca 2021

W dniu 16.06.2021r. odbyło się kolejne spotkanie dwóch grup z Panem Marcinem Miziołek – trenerem mentalnym, psychoonkologiem w ramach warsztatów terapeutyczno – psychologicznych. Powyższe spotkania są realizacją programu „Seniorze bądź zdrów” finansowanego przez Fundację ANWIL.
Tematem dzisiejszego wykładu i dyskusji była subdyscyplina psychologii zajmująca się badaniem rozwoju i zmian w zachowaniu ludzi od poczęcia, aż do późnej dojrzałości.


Na określenie tej nauki używa się też innych nazw: psychologia rozwoju w ciągu życia, psychologia rozwoju człowieka, psychologia rozwoju biegu życia.

Wykład i dyskusja pozwoliły nam zaznajomić się z poszczególnymi aspektami rozwoju człowieka, poznać znaczenie zadań rozwojowych dla naszego funkcjonowania w biegu życia i potrafić określić prawidłowości tego rozwoju.

Ktoś złośliwy może stwierdzić, że „nasz rozwój już w zasadzie nastąpił” ale mamy dzieci, wnuki a niektórzy szczęściarze nawet prawnuki i miło będzie umieć fachowo reagować na zachowania ukochanych osób. Poprawiać nasze relacje z młodszymi, bardziej ich rozumieć i mądrze kochać i rozpieszczać.

To fantastyczny mądry, pouczający wykład, który dzięki staraniom naszego Zarządu Stowarzyszenia WUS był wysłuchany w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Szczególne słowa uznania należą się wykładowcy, który swoim młodzieńczym entuzjazmem, wiedzą, profesjonalizmem i zlikwidowaniem dystansu wykładowca- słuchacz sprawił, że poczuliśmy się młodsi, potrzebniejsi, mądrzejsi i, że zasługujemy na szacunek nie ze względu na nasz wiek, ale ze względu na to kim jesteśmy i jacy jesteśmy.

Panie trenerze, Panie wykładowco, dziękujemy za te wspaniałe chwile. Czuliśmy, że szanuje Pan ludzi, nie ocenia, nie poucza.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: