Warsztaty Bozonarodzeniowe

2 stycznia 2017

OSL – Wschód „Przedstawiciele Społeczności Lokalnej z Kazimierza Wielkiego przy współpracy ze Środowiskowym Ogniskiem Wychowawczym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Kołem Naukowym Pedagogów „Persona” z Kujawskiej Szkoły Wyższej zorganizowali „Warsztaty Bożonarodzeniowe”


 W dniu 20.12.2016r. Przedstawiciele Społeczności Lokalnej reprezentujący osiedle Kazimierza Wielkiego w partnerstwie ze Środowiskowym Ogniskiem Wychowawczym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Kołem Naukowym Pedagogów „Persona” z Kujawskiej Szkoły Wyższej przygotowali dla dzieci Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbyły się na terenie placówki opiekuńczo-wychowawczej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
Rodzice wraz z dziećmi uczestniczący w projekcie brali czynny udział
w przygotowaniu ozdób świątecznych. W wyniku ich pracy powstały piękne bombki choinkowe, stroiki i girlandy świąteczne. W czasie spotkania panowała miała, świąteczna atmosfera, wspólnie kolędowaliśmy, rozmawialiśmy o obyczajach i tradycjach Świąt Bożego Narodzenia. Zrealizowane warsztaty ukierunkowane były na zorganizowanie atrakcyjnej formy spędzania czasu wolnego nawiązującego do nadchodzących świąt.
W trakcie spotkania zapewniony był słodki poczęstunek i zimne napoje. Na koniec spotkania w nagrodę za aktywny udział w warsztatach dzieci otrzymały paczki ze słodyczami. Zorganizowane zajęcia zaktywizowały uczestników i organizatorów. Powyżsi zadeklarowali chęć do podjęcia kolejnych działań na rzecz społeczności lokalnej Osiedla Kazimierza Wielkiego.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: