Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Dział Promocji KSW 21 lis , 2022 0 Comments

Koło Naukowe Pedagogów „Persona” włączyło się w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Przesłanie dla dzieci z Klubu Dziecięcego Chatka Puchatka z Bądkowa przygotowali m.in. uczniowie klasy II A ZNPO z Kąkowej Woli, Niepublicznego Przedszkola Akademia Przedszkolaka w Wielgiem oraz uczniowie SP w Rużu.

Link do profilu Facebook Klubu Dziecięcego „Chatka Puchatka” 

 

 

Badanie ankietowe MOPR we Włocławku

Dział Promocji KSW 24 paź , 2022 0 Comments

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku zachęca mieszkańców Miasta Włocławka do wypełnienia ankiety internetowej dostępnej pod linkiem: https://www.badania-online.pl/cawi/index.php/833128?lang=pl.

Celem badania jest m.in. partycypacyjne wypracowanie standardu usług społecznych oraz opracowanie projektu włocławskiego standardu usług społecznych. Badanie jest anonimowe i realizowane przez niezależną firmę badawczą Grupa BST Sp. z o.o. z Katowic. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 10 minut.  Opinia każdego mieszkańca jest ważna.

Działanie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia 11.1 i 11.2 pn. „Rozwój usług społecznych”, w ramach projektu nr 18/2021/RL pn. „WŁOCŁAWEK – MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowanego EOG 2014 – 2021”.

Lektorat języka obcego – semestr zimowy

Dział Promocji KSW 29 wrz , 2022 0 Comments

Informujemy, że w bieżącym roku akademickim prowadzimy lektoraty języka obcego w formie zajęć z lektorem (I semestr) oraz w trybie  e-learning . Opcja e-learning dotyczy studentów od III semestru studiów oraz od I semestru na kierunku Pedagogika, Bezpieczeństwo Narodowe (studia II stopnia) oraz Pielęgniarstwo (od I semestru).

Wraz z dostępem do platformy www.lerni.us uzyskujecie Państwo dostęp do nauki pięciu języków nowożytnych. W październiku starości grup otrzymają kody dostępu oraz pełne instrukcje do tej platformy (podany będzie odrębny komunikat).

Jak skutecznie nauczyć się języka? My to wiemy!

Dział Promocji KSW 29 wrz , 2022 0 Comments

Już od ponad 20 lat nasza uczelnia działa aktywnie na arenie unijnych programów edukacyjnych wspierających współpracę zagraniczną. Jednym z takich programów jest ERASMUS+, oferując wsparcie finansowe w zakresie m.in. szkolnictwa wyższego. W ostatnich dwóch latach, mimo trwających obostrzeń zrealizowaliśmy ponad 50 mobilności zagranicznych naszej kadry, zarówno wykładowców, jak i pracowników administracyjnych KSW we Włocławku.

We wrześniu 2022 przedstawiciele uczelni, Panie: Halina Bugajska, Małgorzata Nawrocka i Wioletta Miłek-Ostrowska brały udział w Staff Training Week, czyli intensywnym programie szkoleniowym na Malcie. Nasze przedstawicielki były słuchaczkami kursu English for Educators w renomowanej szkole językowej INLINGUA.

Już wkrótce przedstawimy nowe opcje udziału w szkoleniach w roku akademickim 2022/2023 w ramach pozyskanych właśnie kolejnych dotacji.

 

Uwaga stypendyści!

Dział Promocji KSW 28 wrz , 2022 0 Comments

Dochód na jedną osobę w rodzinie studenta na semestr zimowy roku akademickiego 2022/2023 wynosi 1050 zł netto.
Procedurą przyjmowania wniosków o pomoc materialną, zajmuje się Dział Dydaktyki, pok. 5, parter, Collegium Novum KSW, od poniedziałku do czwartku w godz. od 8.00 do 15.00, piątki od 8.00 do 13.00 oraz w każdą sobotę zjazdową w godz. od 9.00 do 14.00.

Wnioski wraz z oświadczeniem o przyznanie stypendium są do pobrania pod tym linkiem

Stosowne Zarządzenia Rektora dostępne są pod tym linkiem

Telefony do Działu Dydaktyki – 798 869 907 i 660 717 051.

Skip to content