Informacja o praktykach – kierunek pedagogika

Dział Promocji KSW 30 Mar , 2021 0 Comments

W związku pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi odbywania praktyk informuję, że w związku z pandemią, w semestrze letnim należy odbyć praktyki w wymiarze 60 godzin zegarowych. Zgodnie z orzecznictwem Polskiej Komisji Akredytacyjnej wszyscy studenci są zobowiązani do prowadzenia Dziennika Praktyk. Termin realizacji praktyk 30 wrzesień 2021 

Uwaga stypendyści

Dział Promocji KSW 30 Mar , 2021 0 Comments

Studenci Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku ubiegający się o stypendia: socjalne, dla studentów niepełnosprawnych i Rektora na semestr letni roku akademickiego 2020/2021, otrzymają decyzje o przyznaniu stypendium oraz wypłatę na konto po przekazaniu decyzji o wysokości  dotacji dla KSW na 2021 rok z Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Decyzje o przyznaniu lub nieprzyznaniu stypendium na semestr letni 2020/2021 będziemy wysyłać na adres mailowy studenta z prośbą o potwierdzenie otrzymania.

Komisja Stypendialna KSW mieści się  w Dziale Dydaktyki, pok. 5,  Collegium Novum KSW we Włocławku, tel: 660 717 051

Zapraszamy  na naszą stronę internetową do zapoznania się ze stosownymi Zarządzeniami Rektora, aktualnościami stypendialnymi w zakładce „system stypendialny”

Zmiany w pracy Biblioteki

Dział Promocji KSW 26 Mar , 2021 0 Comments

Z powodu szerzenia się epidemii koronawirusa od 29 marca do odwołania Biblioteka będzie nieczynna. Pytania prosimy kierować na adres mailowy biblioteka@ksw.wloclawek.pl lub telefonicznie +48 660 715 268.

Jednocześnie informujemy, że nie ma potrzeby przedłużania terminów zwrotu książek, ponieważ opłaty za przetrzymanie będą anulowane.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych książek elektronicznych bazy IBUK LIBRA na zasadach określonych pod adresem http://ksw.wloclawek.pl/student/biblioteka-glowna/e-zrodla/e-booki/.

Komunikat

Dział Promocji KSW 25 Mar , 2021 0 Comments

W związku z dużą liczbą zachorowań na COVID-19  informujemy, że budynki uczelni przy pl. Wolności 1 oraz Okrzei 94A będą zamknięte dnia 27 marca br.  Obsługa telefoniczna i mailowa poszczególnych komórek organizacyjnych funkcjonuje jak dotychczas. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie zdalnej za pomocą platformy Microsoft Teams.

Skip to content