Oferta pracy firmy WIKA Polska – Młodszy specjalista ds. analiz materiałowych

Data publikacji: 13 lutego 2024

Oferujemy:

  • pracę w największej firmie produkcyjnej we Włocławku
  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • pracę z nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym
  • wyzwania i możliwość samorealizacji
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny, bezpłatne wejścia do wybranych klubów fitness, Kafeteria MyBenefit, karta Multisport)

Główne zadania:

  • Wykonywanie analiz materiałowych detali i wyrobów gotowych\
  • Realizacja prób wytrzymałościowych, pomiarów twardości, momentu, masy
  • Raportowanie wyników badań i ich interpretacja
  • Kontakt ze zleceniodawcami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu: Materiałoznawstwo, Mechanika i budowa maszyn, Elektrotechnika, Fizyka, Chemia
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa
  • Znajomość metod badania właściwości materiałów konstrukcyjnych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Aplikuj przesyłając zgłoszenie na adres mailowy: kariera@wikapolska.pl

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709