Oferta pracy dla pielęgniarki

Data publikacji: 30 maja 2016

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu,
organizacja specjalizująca się w prowadzeniu wieloprofilowego usprawniania, edukacji i terapii dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
zatrudni PIELĘGNIARKĘ.

Obowiązki:
– praca na stanowisku pielęgniarki – opieka pielęgniarska,
– nadzór nad lekami i zestawem do reanimacji,
– udzielanie pierwszej pomocy w przypadku ataku epilepsji,
– pomoc rodzinie w załatwianiu spraw związanych z opieką medyczną wychowanka/uczestnika.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe kierunkowe: magister/licencjat pielęgniarstwa- doświadczenie zawodowe min. 5 lat,
– chęć pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną,
– życzliwy i taktowny stosunek do osób niepełnosprawnych.

Oczekiwania:
– zaangażowanie i konsekwencja w realizacji zadań,
– wysokie umiejętności organizacyjne,
– otwartość na potrzeby drugiego człowieka,
– umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
– pracę w organizacji pozarządowej o ugruntowanej pozycji,
– umowę o pracę.

Wymagane dokumenty:
– aktualne CV ze zdjęciem,
– list motywacyjny,
– kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje i przebieg pracy zawodowej.

Oferty można składać do dnia 15 czerwca 2016 roku:
– osobiście w biurze PSOUU ul. 1 Maja 1, 82 -300 Elbląg,
– korespondencyjnie na adres: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób
z Upośledzeniem Umysłowym, Koło w Elblągu ul. 1 Maja 1, 82-300 Elbląg,
– mailowo: rekrutacja@elblag.psouu. org. pl (z dopiskiem : “pielęgniarka” w temacie wiadomości).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r. , Nr 101,poz. 923 ze zm. „

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709