Zaświadczenia ukończenia „Kursu e-learningowego świadomości wielokulturowej” już dostępne on-line

22 marca 2017

Nawiązując do wcześniejszych informacji na stronie internetowej Uczelni, od 18 marca br. możliwe jest automatyczne generowanie przez platformę LMS ILIAS zaświadczeń potwierdzających zaliczenie „Kursu e-learningowego świadomości wielokulturowej”. Tym samym pracownicy oraz studenci Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku mają możliwość, jako pierwsi w kraju, nie tylko jego realizacji w języku polskim, ale ponadto do otrzymania stosowanego zaświadczenia jego ukończenia.


[fblike]

Dokument jest podpisany (faksymile) przez Rektora KSW prof. dr. hab. Stanisława Kunikowskiego oraz Dziekana Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych KSW – dr. Henryka Stępnia, prof. KSW. Ważnym elementem dokumentu jest indywidulany kod QR, nadawany automatycznie przez LMS ILIAS, stanowiący, że podrobienie zaświadczenia nie jest możliwe.
Nowa funkcjonalność platformy LMS ILIAS jest ważnym elementem wdrażania koncepcji e-learningu, realizowanej w Instytucie Nauk o Bezpieczeństwie i Obronności Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych. Kurs jest obecnie dostępny dla studentów pierwszego roku studiów niestacjonarnych na kierunku bezpieczeństwo narodowe w Wydziale Nauk Społecznych i Technicznych, pierwszego i drugiego roku studiów niestacjonarnych na kierunku bezpieczeństwo narodowe w Wydziale Zamiejscowym w Nowym Targu oraz studentów pierwszego i drugiego stopnia kierunku pedagogika, którzy mają do zaliczenia przedmiot „Strategia bezpieczeństwa”. Umożliwienie dostępu studentom było możliwe, po wcześniejszej weryfikacji ich adresów mailowych, co wynikało z procedur cyberbezpieczeństwa związanych z platformą LMS ILIAS.
Pierwszą osobą, która ukończyła kurs i uzyskała zaświadczenie jest p. Anna Sejdowska, studentka pierwszego roku studiów niestacjonarnych na kierunku pedagogika. Gratulacje!

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: