Wybierz studia podyplomowe w KSW we Włocławku

Dział Promocji KSW 03 lut , 2023 0 Comments

Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności niezbędne do awansu lub zmiany pracy? Wybierz studia podyplomowe w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku.

Oferujemy:
– atrakcyjne kierunki studiów
– wykwalifikowaną kadrę wykładowców
– studia realizowane także w formie e-learningu
– przyjazny system opłat za studia, jednych z najniższych w regionie
– atrakcyjne zniżki w czesnym
– możliwość dofinansowania ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:

Kontakt:

Akademickie Centrum Kształcenia Podyplomowowego
ul. Okrzei 94 A, pok. nr 1
87-800 Włocławek
tel. 660 716 702, 660 716 709
e-mail: ackp@ksw.wloclawek.pl

Kwietniowi Antypiraci na start

Dział Promocji KSW 02 lut , 2023 0 Comments

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza nauczycieli i uczniów do udziału w VII edycji ogólnopolskiej akcji Kwietniowi Antypiraci. Uczestnicy akcji w tym roku będą działali pod hasłem „Odporni na epidemię dezinformacji” i skupiali się na kształtowaniu krytycznego podejścia do treści publikowanych w Internecie i mediach społecznościowych.
Szczegółowe informacje na stronie: https://bpkpcen.blogspot.com/p/kwietniowi-antypiraci-2023-edycja-vii.html

 

Sprawozdanie z działalności Lokalnej Grupy Działania Miasta Włocławek

Dział Promocji KSW 31 sty , 2023 0 Comments

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania w związku z coroczną ewaluacją wewnętrzną, organizuje warsztaty refleksyjne, które odbędą się 06.02.2023 r. o  godz. 16:00 we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu we Włocławku ul. Żabia 12A. Podczas spotkania zaprezentowane zostanie sprawozdanie finansowe i rzeczowe LSR. Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku jest od kilku lat partnerem LGD w sektorze społecznym i gospodarczym. Więcej informacji o celu spotkania: Warsztat refleksyjny LGD i spotkanie konsultacyjne – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek (lgdwloclawek.pl)

„Pełna mocy i kobiecości” – lata 60-te

Dział Promocji KSW 23 sty , 2023 0 Comments

Pokaz mody, makijażu, wykłady, warsztaty fotografii, konkurs na oryginalną stylizację i muzyka The Beatles.

Obfitujący w emocje i niezapomniane wrażenia piątkowy wieczór w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku, nawiązujący do lat 60. na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestniczkom (Panie stanowiły przytłaczającą większość). Na gratulacje zasługują organizatorki: Patrycja Podgórska i Anna Jarębska, oraz prelegenci: Dr Adam Grudzień, Anna Jarębska, Dr Miłosz Kłobukowski, Maciej Blekicki, Wiktoria Kruszyńska, Patrycja Podgórska, Irina Lo i prowadząca spotkanie – Natalia Seklecka. Pyszny poczęstunek przygotowała restauracja Dziedziniec.  

Poszukujący pracy i bezrobotni z możliwością sfinansowania studiów podyplomowych do 100%

Dział Promocji KSW 19 sty , 2023 0 Comments

Studia podyplomowe umożliwiają pogłębienie wiedzy, zdobycie nowych kwalifikacji i umiejętności, dzięki czemu osoba poszukująca pracy i bezrobotna może zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Pomoc finansowa skierowana jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowym urzędzie pracy. Więcej na stronie PUP we Włocławku:  https://wloclawek.praca.gov.pl/dla-bezrobotnych-i-poszukujacych-pracy/podnoszenie-kwalifikacji/dofinansowanie-studiow-podyplomowych

Skorzystaj z pomocy specjalisty: pedagoga, logopedy, psychologa

Dział Promocji KSW 16 sty , 2023 0 Comments

Instytut Pedagogiki zaprasza wszystkich studentów potrzebujących pomocy do skorzystania z porad specjalistów. Dyżury  pełnić będą:

 dr Tomasz Borowiak – pedagog, logopeda:  poniedziałki w godz. 09.00-10.00
dr Grzegorz Brzuzy – psycholog: środy w godz. 17.00- 18.00

Chętnych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail wsparcie@ksw.wloclawek.pl w celu ustalenia szczegółów spotkania.

Dofinansowanie studiów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Dział Promocji KSW 05 sty , 2023 0 Comments

Jesteś pracownikiem i chcesz uzupełnić lub podnieść kwalifikacje? Pracodawca może otrzymać dofinansowanie do Twoich studiów. To może być 80 lub 100%.

Takie możliwości daje Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Więcej informacji na temat wszystkich form wsparcia – kto może z nich skorzystać, jakie kwoty mogą być wykorzystane oraz w jaki sposób można się o nie ubiegać, dostępne na stronie Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku: https://wloclawek.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/podnoszenie-kompetencji-i-kwalifikacji-pracownikow-i-kandydatow-do-pracy/krajowy-fundusz-szkoleniowy

 

Uwaga stypendyści

Dział Promocji KSW 04 sty , 2023 0 Comments

Studenci Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku ubiegający się o pomoc materialną (stypendium socjalne, Rektora, dla osób niepełnosprawnych i zapomogi),  mogą  składać wnioski na semestr letni roku akademickiego 2022/2023 w nieprzekraczalnym terminie: od 15 do 30 stycznia 2023 r.

Dochód na 1 osobę w rodzinie studenta na semestr letni roku akademickiego 2022/2023 wynosi 1.290,00 zł netto.

Procedurą przyjmowania wniosków o pomoc materialną, zajmuje się Dział Dydaktyki. Wypełnione wnioski prosimy składać  w Dziale Dydaktyki, przy ul. Okrzei 94A, 87-800 Włocławek, pokój nr 5, parter. Uwaga! składamy tylko wniosek (3 str.) wraz z wypełnionym oświadczeniem na tzw. kontynuację, na podstawie dokumentów złożonych w  semestrze zimowym 2022/2023.

W razie pytań dotyczących dokumentacji do poszczególnych stypendiów prosimy o telefon do Działu Dydaktyki: 660 717 051 lub 798 869 907. 

Wnioski wraz z oświadczeniem  o przyznanie stypendium dostępne są pod tym linkiem: LINK

Z żałobnej karty

Dział Promocji KSW 02 sty , 2023 0 Comments

28 grudnia 2022 roku, zmarł dr Adam Strzelecki, nauczyciel akademicki Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku. W latach 1997-2009, pracował jako adiunkt, Prodziekan Wydziału Administracji, a także Prorektor ds. organizacji dydaktyki.

 

 

 

 

 

 

 

 


30 grudnia 2022 roku, zmarł prof. dr hab. Mieczysław Wojciechowski, wykładowca Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku,  w latach 2000-2008. W tym okresie profesor pełnił także funkcję Kierownika Zakładu Historii Najnowszej i Stosunków Międzynarodowych.

 

Skip to content