Szanowni Państwo! Studenci, Wykładowcy i kandydaci na studia w Kujawskiej Szkole Wyższej

13 sierpnia 2020

Szanowni Państwo!
Studenci, Wykładowcy i Kandydaci na studia
w Kujawskiej Szkole Wyższej

Kujawska Szkoła Wyższa podczas trwającej od połowy marca pandemii Koronawirusa zrealizowała najważniejsze cele związane z kształceniem studentów i słuchaczy studiów podyplomowych a także z wypromowaniem kolejnego rocznika absolwentów poszczególnych kierunków studiów w Uczelni we Włocławku oraz w jej Filiach w Grudziądzu i Nowym Targu.


Szczególnie cieszy mnie, że cała nasza społeczność akademicka ze zrozumieniem i empatią podeszła do wypełniania swoich obowiązków w tak trudnym czasie. Plany zajęć w semestrze letnim zostały zrealizowane przede wszystkim dzięki nauczycielom akademickim realizującym swoje zajęcia metodą online, ale także studentom, którzy bardzo dojrzale i odpowiedzialnie podeszli do tej formy kształcenia w okresie trwania pandemii.

Szanowni Państwo!
Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce władze Uczelni podejmują wysiłki zmierzające do rozszerzenia realizacji procesu dydaktycznego o formę zdalną. Dotyczyć to będzie głównie tych kierunków, na których wdrożenie metod zdalnego kształcenia nie wpłynie negatywnie na jakość studiów. Mowa tutaj o takich kierunkach jak: Pedagogika, Bezpieczeństwo Narodowe, Administracja, Zarządzanie (Filia KSW w Siemianowicach Śląskich). Podobne metody kształcenia zdalnego będą dotyczyły także studiów podyplomowych.
W stosunku do kierunków technicznych i medycznych (Bezpieczeństw i Higiena Pracy, Budownictwo, Energetyka, Logistyka, Inżynieria mechaniczna, Pielęgniarstwo, Fizjoterapia, Dietetyka) również będzie miało miejsce zastosowanie kształcenia zdalnego, ale w mniejszym zakresie, ze względu na konieczność realizacji ćwiczeń w laboratoriach i pracowniach technicznych.

Kandydaci na studia w Kujawskiej Szkole Wyższej,
Szanowni Państwo!

W imieniu całej społeczności akademickiej serdecznie dziękuję za wybór naszej Uczelni. Podjęliście dobrą decyzję aby kilka najbliższych lat spędzić w jednej z największych uczelni naszego regionu z 25-letnim doświadczeniem, oferującą wiedzę i profesjonalizm wykładowców, wsparcie ze strony opiekunów roczników, przyjazną obsługę administracji a także warunki studiowania – jedne z najniższych opłat w regionie, bazę dydaktyczną, dostęp do zasobów bibliotecznych oraz zaplecze socjalne.
Podobnie jak studenci starszych roczników będziecie Państwo objęci kształceniem na odległość w oparciu o platformę Moodle oraz Microsoft Teams.
Gorąco zachęcam wszystkim zainteresowanych studiami w Kujawskiej Szkole Wyższej do śledzenia naszej strony internetowej i profilu fejsbukowego. Na nich znajdziecie Państwo niezbędne informacje o możliwościach studiowania w naszej Uczelni.

Włocławek, w sierpniu 2020 r.

Rektor
Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku

dr hab. Stanisław Kunikowski, prof. KSW

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: