Polska Nagroda Jakości 2023 dla Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku

23 listopada 2023

W dniach 13 – 14 listopada br. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbył się X Jubileuszowy Polski Kongres Przedsiębiorczości jest to  największe mobilne wydarzenie gospodarcze w Polsce, w którym wzięło udział ponad 2200 osób wywodzących się z nauki, gospodarki i administracji.


Kongres to platforma wymiany eksperckiej wiedzy i ogromnego doświadczenia polskich przedsiębiorców, naukowców oraz polityków tj. prezesów spółek, dyrektorów instytucji, rektorów uczelni, samorządowców oraz ekspertów ds. prawa i gospodarki.

W trakcie Kongresu odbyło się ponad 30 paneli dyskusyjnych. W ramach agendy przedmiotem rozmów były zagadnienia dotyczące komercjalizacji wyników badań naukowych, siły polskiej nauki, zielonych technologii, ale również innowacyjnych rozwiązań w kluczowych sektorach gospodarki. Partnerami poszczególnych paneli dyskusyjnych byli eksperci, którzy wydaje się mają realny wpływ na wskaźniki ekonomiczne w naszym kraju.

Taka wymiana poglądów i doświadczeń autorytetów nauki, biznesu oraz przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, pozwoli wypracować Program Rozwoju Przedsiębiorczości dla Polski na najbliższe lata z uwzględnieniem funduszy europejskich.

Miło nam poinformować że Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku została laureatem Polskiej Nagrody Jakości.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709