Konferencja Jeana Monneta 2024

5 lutego 2024


Uniwersytet Stanowy Sokhumi zaprasza na konferencję naukową „Polityka Unii Europejskiej w zakresie społecznej odpowiedzialności  przedsiębiorstw (CSR) ”  , która odbędzie się w Tbilisi (Gruzja) w dniach 16–17 maja 2024  r.  w ramach modułu Jean Monnet Unii Europejskiej (101083295-CSREU-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH)  finansowanego przez Komisję Europejską (Program Erasmus+). Konferencja  Naukowa  poświęcona jest  91. rocznicy Uniwersytetu.

W konferencji naukowej biorą udział pracownicy akademiccy, studenci studiów podyplomowych/doktoranckich oraz badacze z SSU i innych gruzińskich uczelni zainteresowanych ogólnie problematyką CSR i integracji europejskiej. Konferencja naukowa ułatwi wymianę doświadczeń pomiędzy badaczami w tej dziedzinie, zainicjuje nowe badania i wdroży je w gruzińskich firmach; Konferencja umożliwi pracownikom naukowym oraz studentom studiów podyplomowych przygotowanie publikacji naukowych i udział w konferencji naukowej. Konferencja jest otwarta dla publiczności,  ekspertów,  przedstawicieli przedsiębiorczości, młodych przedsiębiorców, menedżerów i społeczeństwa obywatelskiego.

Tematyka dyskusji obejmuje m.in.:  Integracja Gruzji z UE: Oczekiwane rezultaty . UE dla Gruzji; CSR w UE: definicje, kamienie milowe, teorie; Polityki publiczne dotyczące CSR w UE; Rola rządu w CSR; Korporacje transnarodowe jako podmioty CSR; CSR w małych i średnich przedsiębiorstwach; Ocena etyki; CSR  w obliczu pandemii wirusa koronowego COVID-19; Środki polityczne w odpowiedzi na pandemię COVID-19. Streszczenia referatów konferencyjnych zostaną opublikowane  w formie elektronicznej  po konferencji naukowej i  umieszczone na stronie internetowej  Sokhumi State University .   

Językami roboczymi Konferencji są gruziński i angielski .

Konferencja będzie zorganizowana w sposób hybrydowy.

Udział w Konferencji Naukowej „ Polityka Unii Europejskiej w zakresie społecznej odpowiedzialności  biznesu ” jest bezpłatny. Uczestnicy konferencji otrzymają e-mailem certyfikat w formie elektronicznej.

 

WAŻNE DATY:

Termin nadsyłania abstraktów (e-mailem: jeanmonnet @sou.edu.ge ):  1 lutego 2024 r.
Termin zgłoszenia przyjęcia abstraktu: 8 lutego 2024 r 
Termin nadsyłania prac (opcjonalnie): 8 kwietnia 2024 r
Konferencja naukowa  « Polityka Unii Europejskiej w zakresie CSR» : 16  – 17  , maj 2024 

 

WYTYCZNE DOTYCZĄCE STRESZCZEŃ :

Tytuł: [Pogrubienie, Times New Roman, 12] ; Nazwiska autorów, afiliacja, e-mail : [ Times New Roman, 11 ]; Streszczenie [ Pogrubienie, Times New Roman, 12, po lewej ] . Długość streszczenia powinna wynosić od 300 do 350 słów [Times New Roman, 12 ] Słowa kluczowe [Times New Roman, 11 pkt., pogrubienie]: Co najmniej 3 słowa kluczowe , maksymalnie 5 słów kluczowych.  

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji Jean Monnet 2024 prosimy o kontakt e-mailem: jeanmonnet@sou.edu.ge

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709