22 października 2015

Zebranie Zarządu KDUTW KSW we Włocławku

W dniu 19 października 2015 r w Sali Senatu Kujawskiej Szkoły Wyższej odbyło się kolejne Zebranie Członków Zarządu Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego KSW we Włocławku z udziałem Rektora Prof. nadzw. dr hab. Stanisława Kunikowskiego, Prorektora dr Władysława Kubiaka, Pełnomocnika Rektora d/s KDUTW mgr Ewy Murszewskiej.


O roli KDUTW w systemie organizacyjnym i funkcjonowaniu Uczelni a także o przygotowaniach do utworzenia Oddziału w Izbicy Kujawskiej mówił dr W. Kubiak.
W sprawach organizacyjnych Prezes Zarządu i Pan Rektor podziękowali dotychczasowym Członkom Zarządu Zofii Basta z Włocławka i Romanie Zabłockiej z Aleksandrowa Kujawskiego za aktywną prace i zaangażowanie w działalności. wręczając okolicznościowe Dyplomy, upominki i kwiaty.
Były również podziękowania dla Wiceprezesa Zarządu KDUTW, Izydora Zaręby za zorganizowanie kolejnego Konkursu Fotograficznego „Mój Uniwersytet Mój Region”.
W skład Zarządu został wprowadzony Adam Stolaryk – nowy Przewodniczący Rady Słuchaczy w Aleksandrowie Kujawskim a Skarbnikiem Zarządu KDUTW została Halina Sarnowska z KDUTW o/Włocławek.
Natomiast Sekretarz Zarządu KDUTW Jan Jaworski zaprosił Delegacje wszystkich Oddziałów 5 listopada 2015 r. na uroczystość 5-lecia działalności KDUTW w Radziejowie. Na zakończenie głos zabrał Rektor KSW prof. Stanisław Kunikowski dziękując wszystkim zebranym za dotychczasowe wspólne działania dla dobra Słuchaczy KDUTW i Uczelni,
wraz z życzeniami pomyślności w Nowym Roku Akademickim 2015/2016.

przygotował: Jerzy Nowacki

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709