1 grudnia 2016

Projekt pt. „Mówimy nie niskiej emisji” realizowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Toruniu

W dniu 25 listopada br. w KSW odbyło się seminarium poświęcone szkodliwości niskiej emisji. Seminarium prowadził Dziekan WNSiT dr Henryk Stępień, prof. nadzw. KSW.


[fblike]

Referaty przedstawili: mgr Halina Bugajska z KSW na temat wpływu niskiej emisji na zdrowie, mgr Zygmunt Katolik z MPEC Włocławek – na temat prac prowadzonych przez to przedsiębiorstwo na terenie Włocławka, mgr Justyna Kwiatkowska – na temat zadań Inspekcji Ochrony Środowiska w zakresie ochrony powietrza na terenie strefy – miasto Włocławek, dr Zbigniew Brenda – na temat aspektów niskiej emisji w praktyce planowania przestrzennego oraz dr Maria Palińska – na temat edukacji ekologicznej związanej z niską emisją.
W seminarium wzięli udział przedstawiciele samorządów oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Akademickich. Specjalnym gościem była pani Anna Ciesielska – Kierownik Delegatury Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska we Włocławku.
Podstawowym celem seminarium było poszerzenie wiedzy słuchaczy dotyczącej szkodliwości niskiej emisji, a także możliwości wpływu społeczeństwa oraz szeregu instytucji i przedsiębiorstw na poprawę sytuacji w tej dziedzinie. Tematyka seminarium znalazła duże zainteresowanie wśród jego słuchaczy.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: