Zebranie Zarządu KDUTW KSW we Włocławku

Dział Promocji KSW 22 paź , 2015 0 Comments

O roli KDUTW w systemie organizacyjnym i funkcjonowaniu Uczelni a także o przygotowaniach do utworzenia Oddziału w Izbicy Kujawskiej mówił dr W. Kubiak.
W sprawach organizacyjnych Prezes Zarządu i Pan Rektor podziękowali dotychczasowym Członkom Zarządu Zofii Basta z Włocławka i Romanie Zabłockiej z Aleksandrowa Kujawskiego za aktywną prace i zaangażowanie w działalności. wręczając okolicznościowe Dyplomy, upominki i kwiaty.
Były również podziękowania dla Wiceprezesa Zarządu KDUTW, Izydora Zaręby za zorganizowanie kolejnego Konkursu Fotograficznego „Mój Uniwersytet Mój Region”.
W skład Zarządu został wprowadzony Adam Stolaryk – nowy Przewodniczący Rady Słuchaczy w Aleksandrowie Kujawskim a Skarbnikiem Zarządu KDUTW została Halina Sarnowska z KDUTW o/Włocławek.
Natomiast Sekretarz Zarządu KDUTW Jan Jaworski zaprosił Delegacje wszystkich Oddziałów 5 listopada 2015 r. na uroczystość 5-lecia działalności KDUTW w Radziejowie. Na zakończenie głos zabrał Rektor KSW prof. Stanisław Kunikowski dziękując wszystkim zebranym za dotychczasowe wspólne działania dla dobra Słuchaczy KDUTW i Uczelni,
wraz z życzeniami pomyślności w Nowym Roku Akademickim 2015/2016.

przygotował: Jerzy Nowacki

 

Bioróżnorodność – konferencja w Celestynowie

Dział Promocji KSW 18 cze , 2015 0 Comments

 

Na Konferencji z prelekcjami wystąpili eksperci Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym. Warsztaty zostały przygotowane w ramach akcji UTW „Senior – Społeczny Obserwator Przyrody”.

 

Uniwersytety Trzeciego Wieku zostały zaproszone przez fundację „Ziemia i Ludzie” do wzięcia udziału w dalszych projektach jak – Bioróżnorodność To także My, zadedykowanym seniorom – studentom, także Słuchaczom Oddziałów KDUTW.

 

Foto relacja – WM, JG, JN

Zebranie Zarządu KDUTW

Dział Promocji KSW 28 sty , 2015 0 Comments

Podjęto uchwały dotyczące;
– zatwierdzenia nowej deklaracji o wstąpieniu do KDUTW
– wstrzymaniu przyjęć na semestr letni z wyjątkiem przypadków szczególnych w Oddziałach.
JM Rektor prof. dr hab. Stanisław Kunikowski i Prezes Zarządu Jerzy Nowacki przekazali podziękowania na piśmie byłym już Członkiniom Zarządu mgr Joannie Drozd-Wietecha z Ciechocinka i mgr Grażynie Wasielewskiej z Włocławka dołączając piękne białe róże. Obydwie panie przekazały dla Rektora i Prezesa oraz wszystkich Członków Zarządu KDUTW na piśmie podziękowania za współpracę i życzenia sukcesów w działaniu. Uzupełniono skład Zarządu o nowych jego członków Jadwiga Grudzińska, Anna Maliszewska z Dobrzynia nad Wisłą i Jan Renda z Włocławka. Natomiast duet muzyczny Roman Kamiński i Dariusz Słomski w ramach dedykacji zaśpiewali cztery utwory w tym „Zagraj mi piękny cyganie” a na zakończenie urodzinowe „Sto Lat” dla Pana Rektora. W spotkaniu udział wzięli także dr Władysław Kubiak -Opiekun naukowy -Prorektor WSHE mgr Monika Jabłońska -Rzecznik Prasowy WSHE, mgr Ewa Murszewska -Pełnomocnik Rektora ds. KDUTW, mgr Zbigniew Suszyński – Dyrektor Zespołu Szkół Akademickich. Zofia Spryszyńska, Wiesława Milczarek, Alina Bilińska z Koła Ochrony Przyrody. Przygotowanie i dekoracja Sali Senatu – Wiesława Floryńska i Mirosława Stasiak.

Relacja i zdjęcia Ewa Murszewska, Janina Gałązka, Jerzy Nowacki

Skip to content