Konkurs fotograficzny Mój Uniwersytet:
1. Honorowy Indeks Kujawskiej Szkoły Wyższej i pierwsze miejsce – Stefania Warszewska;
2. Drugie miejsce – nie przyznano;
3. Trzecie miejsce – Donata Erwińska;
4. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
5. Wyróżnienie – Wanda Rosińska;
6. Wyróżnienie – Regina Szczęsna.
Konkurs fotograficzny Mój Region:
1. Złota Aleksandrowska Ramka i pierwsze miejsce – Karina Kacprzak-Jaworska;
2. Drugie miejsce – Wanda Rosińska;
3. Trzecie miejsce – Tadeusz Adamiec;
4. Wyróżnienie – Barbara Przybysz;
5. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
6. Wyróżnienie – Jeremi Chyżewski;
7. Wyróżnienie – Irena Gołembka.
Zakończenie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się na wernisażu wystawy pokonkursowej 14.10.2015 r. o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Parkowa 3.
Konkurs fotograficzny Mój Uniwersytet:
1. Honorowy Indeks Kujawskiej Szkoły Wyższej i pierwsze miejsce – Stefania Warszewska;
2. Drugie miejsce – nie przyznano;
3. Trzecie miejsce – Donata Erwińska;
4. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
5. Wyróżnienie – Wanda Rosińska;
6. Wyróżnienie – Regina Szczęsna.
Konkurs fotograficzny Mój Region:
1. Złota Aleksandrowska Ramka i pierwsze miejsce – Karina Kacprzak-Jaworska;
2. Drugie miejsce – Wanda Rosińska;
3. Trzecie miejsce – Tadeusz Adamiec;
4. Wyróżnienie – Barbara Przybysz;
5. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
6. Wyróżnienie – Jeremi Chyżewski;
7. Wyróżnienie – Irena Gołembka.
Zakończenie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się na wernisażu wystawy pokonkursowej 14.10.2015 r. o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Parkowa 3.
Konkurs fotograficzny Mój Uniwersytet:
1. Honorowy Indeks Kujawskiej Szkoły Wyższej i pierwsze miejsce – Stefania Warszewska;
2. Drugie miejsce – nie przyznano;
3. Trzecie miejsce – Donata Erwińska;
4. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
5. Wyróżnienie – Wanda Rosińska;
6. Wyróżnienie – Regina Szczęsna.
Konkurs fotograficzny Mój Region:
1. Złota Aleksandrowska Ramka i pierwsze miejsce – Karina Kacprzak-Jaworska;
2. Drugie miejsce – Wanda Rosińska;
3. Trzecie miejsce – Tadeusz Adamiec;
4. Wyróżnienie – Barbara Przybysz;
5. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
6. Wyróżnienie – Jeremi Chyżewski;
7. Wyróżnienie – Irena Gołembka.
Zakończenie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się na wernisażu wystawy pokonkursowej 14.10.2015 r. o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Parkowa 3.
Konkurs fotograficzny Mój Uniwersytet:
1. Honorowy Indeks Kujawskiej Szkoły Wyższej i pierwsze miejsce – Stefania Warszewska;
2. Drugie miejsce – nie przyznano;
3. Trzecie miejsce – Donata Erwińska;
4. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
5. Wyróżnienie – Wanda Rosińska;
6. Wyróżnienie – Regina Szczęsna.
Konkurs fotograficzny Mój Region:
1. Złota Aleksandrowska Ramka i pierwsze miejsce – Karina Kacprzak-Jaworska;
2. Drugie miejsce – Wanda Rosińska;
3. Trzecie miejsce – Tadeusz Adamiec;
4. Wyróżnienie – Barbara Przybysz;
5. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
6. Wyróżnienie – Jeremi Chyżewski;
7. Wyróżnienie – Irena Gołembka.
Zakończenie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się na wernisażu wystawy pokonkursowej 14.10.2015 r. o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Parkowa 3.
Konkurs fotograficzny Mój Uniwersytet:
1. Honorowy Indeks Kujawskiej Szkoły Wyższej i pierwsze miejsce – Stefania Warszewska;
2. Drugie miejsce – nie przyznano;
3. Trzecie miejsce – Donata Erwińska;
4. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
5. Wyróżnienie – Wanda Rosińska;
6. Wyróżnienie – Regina Szczęsna.
Konkurs fotograficzny Mój Region:
1. Złota Aleksandrowska Ramka i pierwsze miejsce – Karina Kacprzak-Jaworska;
2. Drugie miejsce – Wanda Rosińska;
3. Trzecie miejsce – Tadeusz Adamiec;
4. Wyróżnienie – Barbara Przybysz;
5. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
6. Wyróżnienie – Jeremi Chyżewski;
7. Wyróżnienie – Irena Gołembka.
Zakończenie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się na wernisażu wystawy pokonkursowej 14.10.2015 r. o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Parkowa 3.
Konkurs fotograficzny Mój Uniwersytet:
1. Honorowy Indeks Kujawskiej Szkoły Wyższej i pierwsze miejsce – Stefania Warszewska;
2. Drugie miejsce – nie przyznano;
3. Trzecie miejsce – Donata Erwińska;
4. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
5. Wyróżnienie – Wanda Rosińska;
6. Wyróżnienie – Regina Szczęsna.
Konkurs fotograficzny Mój Region:
1. Złota Aleksandrowska Ramka i pierwsze miejsce – Karina Kacprzak-Jaworska;
2. Drugie miejsce – Wanda Rosińska;
3. Trzecie miejsce – Tadeusz Adamiec;
4. Wyróżnienie – Barbara Przybysz;
5. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
6. Wyróżnienie – Jeremi Chyżewski;
7. Wyróżnienie – Irena Gołembka.
Zakończenie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się na wernisażu wystawy pokonkursowej 14.10.2015 r. o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Parkowa 3.
Konkurs fotograficzny Mój Uniwersytet:
1. Honorowy Indeks Kujawskiej Szkoły Wyższej i pierwsze miejsce – Stefania Warszewska;
2. Drugie miejsce – nie przyznano;
3. Trzecie miejsce – Donata Erwińska;
4. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
5. Wyróżnienie – Wanda Rosińska;
6. Wyróżnienie – Regina Szczęsna.
Konkurs fotograficzny Mój Region:
1. Złota Aleksandrowska Ramka i pierwsze miejsce – Karina Kacprzak-Jaworska;
2. Drugie miejsce – Wanda Rosińska;
3. Trzecie miejsce – Tadeusz Adamiec;
4. Wyróżnienie – Barbara Przybysz;
5. Wyróżnienie – Regina Zaręba;
6. Wyróżnienie – Jeremi Chyżewski;
7. Wyróżnienie – Irena Gołembka.
Zakończenie konkursów i wręczenie nagród odbędzie się na wernisażu wystawy pokonkursowej 14.10.2015 r. o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Parkowa 3.
Wernisaż konkursowy odbywał się w kuluarach Auli UMK w Toruniu i cieszył się wielkim zainteresowaniem miłośników sztuki oraz ujawnił wielki potencjał twórczy słuchaczy UTW z województwa kujawsko-pomorskiego i regionu.