Zeszyty Naukowe

Zeszyty Naukowe KSW, t. XLIII, seria C: Nauki Pedagogiczne, z. 15: „Nauczyciel, rodzic i uczeń w przestrzeni edukacyjnej”

Pod redakcją: Beata Płaczkiewicz

ISSN: 2543-585X

Włocławek 2016

Format: B5

Stron: 216

Cena: 15,00 zł | Zamów

Prezentujemy Państwu kolejny tom Zeszytów Naukowych Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku przygotowany przez Wydział Nauk Pedagogicznych, zatytułowany „Nauczyciel, rodzic i uczeń w przestrzeni edukacyjnej”.
W strukturze całości można wyróżnić dwie części:
— pierwszą — poświęconą materiałom po seminarium naukowo-metodycznym pn. „Dysleksja rozwojowa i inne trudności w uczeniu się — aspekty naukowe oraz pragmatyczne”,
— drugą, obejmującą inne artykuły z zakresu pedagogiki.
Autorami są nauczyciele akademiccy Kujawskiej Szkoły Wyższej, zatrudnieni zarówno na Wydziale Nauk Pedagogicznych, jak i Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz praktycy — reprezentujący placówki i instytucje współpracujące z Uczelnią.
W tomie podjęto tematykę odnoszącą się do trzech bardzo ważnych ogniw osobowych współczesnego systemu edukacyjnego: nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Dotyczy ona m.in. dysleksji rozwojowej i innych trudności w uczeniu się, działań opiekuńczo-wychowawczych czy niezbędnego przygotowania merytorycznego i mentalnego nauczycieli.
Należy mieć nadzieję, iż lektura przedkładanych opracowań stanie się dla każdego Czytelnika tym, co zainteresuje, zainspiruje, skłoni do refleksji czy własnych poszukiwań badawczych.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: