Rektorat – Collegium Minus

Biuro Rektora

Kierownik – mgr Ewa Stepnowska
tel. 660 713 891
biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Biblioteka Główna i Archiwum

Dyrektor – mgr Katarzyna Gradzik

tel. 660 719 966
biblioteka@ksw.wloclawek.pl

Czytelnia

Starszy bibliotekarz – mgr Marzena Janiszewska-Rzadkiewicz

tel. 660 716 702
czytelnia@ksw.wloclawek.pl

Wypożyczalnia

Starszy kustosz – mgr Barbara Ziółkowska

tel. 660 715 268
wypozyczalnia@ksw.wloclawek.pl

Biuro ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

Specjalista – mgr Anna Zielińska

tel. 660 718 362
biuroefs@ksw.wloclawek.pl

Dział Administracji

Dyrektor Administracyjno-Ekonomiczny, Kwestor – mgr Iwona Kowalska

tel. 660 720 531

Kierownik ds. administracji – mgr Anna Danielik

tel. 660 721 133
dyr.administracyjny@ksw.wloclawek.pl

Dział Promocji

Kierownik, Rzecznik prasowy – mgr Monika Jabłońska

tel. 660 457 526
promocja@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. promocji – mgr Ilona Wilińska

ilona.wilinska@ksw.wloclawek.pl
tel. 660 722 691

Starszy specjalista ds. promocji – Marek Specjalski

marek.specjalski@ksw.wloclawek.pl
tel. 660 722 691

Referent ds. promocji – mgr Maciej Blekicki

m.blekicki@ksw.wloclawek.pl
tel. 660 722 691

Dział Spraw Pracowniczych

Referent ds. kadr – mgr Małgorzata Nawrocka

tel. 660 722 332
kadry@ksw.wloclawek.pl

Dział Wydawnictw

tel. 660 722 691
wydawnictwa@ksw.wloclawek.pl

Kwestura

Dyrektor Administracyjno-Ekonomiczny, Kwestor – mgr Iwona Kowalska

tel. 660 720 531

Pracownicy

tel. 660 490 965

Specjalista ds. finansowo-księgowych – Agnieszka Cierlicka

a.cierlicka@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. finansowo-ksiegowych – mgr Aniceta Szefler-Fajer

a.fajer@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. finansowo-księgowych – Jolanta Krzyszewska

j.krzyszewska@ksw.wloclawek.pl

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-15.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: