Rektorat – Collegium Minus

Rektor KSW we Włocławku

dr inż. Adam Rejmak

rektor@ksw.wloclawek.pl

Biuro Rektora

Kierownik – mgr Natalia Chojnacka

tel. 660 713 891
biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Biblioteka Główna i Archiwum

Dyrektor – mgr Katarzyna Gradzik

tel. 660 719 966
biblioteka@ksw.wloclawek.pl

Czytelnia

Starszy bibliotekarz – mgr Marzena Janiszewska-Rzadkiewicz

tel. 660 716 702
czytelnia@ksw.wloclawek.pl

Wypożyczalnia

Starszy kustosz – mgr Barbara Ziółkowska

tel. 660 715 268
wypozyczalnia@ksw.wloclawek.pl

Dział Administracji

Dyrektor ds. administracji – mgr Wioletta Miłek-Ostrowska

tel. 660 721 133
dyr.administracyjny@ksw.wloclawek.pl

Dział Promocji

Kierownik – mgr Agnieszka Kuszela

promocja@ksw.wloclawek.pl
tel. 660 457 526

Referent ds. promocji – mgr inż. Anna Krzemińska

a.krzeminska@ksw.wloclawek.pl
tel. 660 722 691

Starszy specjalista ds. promocji – Marek Specjalski

marek.specjalski@ksw.wloclawek.pl
tel. 660 722 691

Dział Spraw Pracowniczych

Kierownik – mgr Małgorzata Nawrocka

tel. 660 722 332
kadry@ksw.wloclawek.pl

Dział Wydawnictw

tel. 660 722 691
wydawnictwa@ksw.wloclawek.pl

Kwestura

Kwestor – mgr Halina Stanna

tel. 660 713 566
h.stanna@ksw.wloclawek.pl

Zastępca Kwestora – Agnieszka Cierlicka

tel. 660 490 965
a.cierlicka@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. finansowo-ksiegowych (płatności, informacje dotyczące czesnego) – mgr Aniceta Szefler-Fajer

tel. 660 718 253
a.fajer@ksw.wloclawek.pl

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: