Konferencje

Prof. Zygmunt Wiatrowski gościem honorowym Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Lublinie

Prof. zw. dr hab. Zygmunt Wiatrowski – Dyrektor Instytutu Pedagogiki reprezentował Kujawską Szkołę Wyższą we Włocławku, w randze gościa honorowego, na Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Psychopedagogiczne problemy edukacji i funkcjonowania człowieka — teoria i praktyka. Organizatorem tego naukowego wydarzenia był Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie.


W konferencji uczestniczyło ponad 350 osób, w tym około 40 z krajów sąsiednich, głównie z Ukrainy. Reprezentowane były niemal wszystkie liczące się w skali kraju uczelnie wyższe, w tym także Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku. Patronat nad konferencją pełnili przedstawiciele władz wojewódzkich oraz Komitety — Nauk Pedagogicznych i Nauk Psychologicznych PAN — z profesorami: Bogusławem Śliwerskim, Stefanem M. Kwiatkowskim i Jerzym Brzezińskim (także członkiem PAN). Uczestnicy Konferencji obradowali w ramach 18 sekcji problemowych. Profesor Zygmunt Wiatrowski uczestniczył w Sekcji nr 1 — obradującej pod hasłem: „Człowiek w środowisku pracy”. Był w głównym moderatorem obrad, a także wygłosił referat pt. „Współczesne podejścia do traktowania, badania i wartościowania pracy człowieka”.

Strona tytułowa wersji medialnej referatu prof. Zygmunta Wiatrowskiego. Opracowanie merytoryczne — prof. Z. Wiatrowski, opracowanie medialne — M. Kolanowski (KSW)

2015 12 02

W części powitalnej konferencji (nazwanej przez prof. Wiatrowskiego: Forum pedagogów Polski i krajów sąsiednich) — wymieniając najważniejsze uczelnie, Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie prof. Ryszard Bera zaakcentował też (tuż po uniwersytetach) naszą uczelnię włocławską.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709