Konferencje

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Jakość w Sporcie”

W Toruniu w dniach 6-8 XI 2013r. (panel naukowy 6-7 XI, panel studencki 8 XI) odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Jakość w Sporcie”. W związku z zapotrzebowaniem na szukanie odpowiedzi dotyczącej jakości w sporcie oraz podnoszeniu efektywności wyników klubów sportowych Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Wydział Nauk Pedagogicznych,


 

Uniwersyteckie Centrum Sportowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, oraz Wydział Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego stworzyły projekt konferencji naukowej pt. „Jakość w sporcie”. Celem Konferencji była prezentacja badań oraz wymiana poglądów dotyczących jakości w sporcie z uwzględnieniem nauk ekonomicznych, pedagogicznych, o kulturze fizycznej jak również medycznych czy prawnych. Prezentacje poglądów zaprezentowane zostały podczas panelu naukowego (6-7 XI 2013 r.) w formie trzech bloków tematycznych: zarządzanie jakością w sporcie, sport jako forma autokreacji, oraz psychorehabilitacja i pomoc psychopedagogiczna w sporcie, prawo sportowe.
W konferencji uczestniczyli naukowcy z ośrodków akademickich z Wrocławia, Bydgoszczy, Poznania, Koszalina, Olsztyna, Torunia, Warszawy i Włocławka, przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, władz samorzadowych Bydgoszczy, Torunia, województwa kujawsko-pomorskiego. Na konferencji z referatem „Sport Akademicki w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku” wystapił mgr Marek Wódecki.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709