Wznowienie pracy Biblioteki

Dział Promocji KSW 20 Kwi , 2021 0 Comments

W tym szczególnym okresie kładziemy nacisk na zwiększanie dostępności do książek elektronicznych. Pod adresem  https://ksw.wloclawek.pl/student/biblioteka-glowna/e-zrodla/e-booki/ studenci i kadra naukowo-dydaktyczna uzyska informacje o dostępie indywidualnym do serwisu IBUK LIBRA https://libra.ibuk.pl/ z bezpłatnymi publikacjami naukowymi, których liczba będzie systematycznie zwiększana.

Biblioteka poleca również bezpłatne korzystanie z cennego źródła, jakim jest Biblioteka Nauki ( http://bibliotekanauki.ceon.pl ), która udostępnia w sposób otwarty metadane oraz pełne teksty artykułów publikowanych w polskich czasopismach naukowych.

Zmiany w pracy Biblioteki

Dział Promocji KSW 26 Mar , 2021 0 Comments

Z powodu szerzenia się epidemii koronawirusa od 29 marca do odwołania Biblioteka będzie nieczynna. Pytania prosimy kierować na adres mailowy biblioteka@ksw.wloclawek.pl lub telefonicznie +48 660 715 268.

Jednocześnie informujemy, że nie ma potrzeby przedłużania terminów zwrotu książek, ponieważ opłaty za przetrzymanie będą anulowane.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych książek elektronicznych bazy IBUK LIBRA na zasadach określonych pod adresem http://ksw.wloclawek.pl/student/biblioteka-glowna/e-zrodla/e-booki/.

Nowe książki elektroniczne w Bibliotece

Dział Promocji KSW 01 Gru , 2020 0 Comments

Już ponad 1900 bezpłatnych ebooków czeka na studentów KSW!  Można z nich korzystać na komputerach domowych i smartfonach po otrzymaniu pinu dostępu. Oferowane książki i czasopisma reprezentują wszystkie kierunki kształcenia na naszej Uczelni. Serwis IBUK LIBRA jest znakomitym narzędziem w czasie pandemii. Więcej informacji pod adresem https://ksw.wloclawek.pl/student/biblioteka-glowna/e-zrodla/e-booki/

Harmonogram pracy w nowym roku akademickim

Dział Promocji KSW 30 Wrz , 2020 0 Comments

W tym szczególnym okresie kładziemy nacisk na zwiększanie dostępności do książek elektronicznych. Pod adresem  https://ksw.wloclawek.pl/student/biblioteka-glowna/e-zrodla/e-booki/ studenci i kadra naukowo-dydaktyczna uzyska informacje o dostępie indywidualnym do serwisu IBUK LIBRA   https://libra.ibuk.pl/ z bezpłatnymi publikacjami naukowymi, których liczba będzie systematycznie zwiększana.

Biblioteka poleca również bezpłatne korzystanie z cennego źródła, jakim jest Biblioteka Nauki ( http://bibliotekanauki.ceon.pl ), która udostępnia w sposób otwarty metadane oraz pełne teksty artykułów publikowanych w polskich czasopismach naukowych.

Harmonogram wakacyjny pracy Biblioteki

Ilona Wilińska 06 Lip , 2020 0 Comments

W okresie od 10 lipca do 31 sierpnia 2020 r. Biblioteka Główna będzie nieczynna.
Od września Wypożyczalnia będzie czynna: poniedziałek, środa, piątek w godzinach 09.00 – 14.00.

 

Wznowienie pracy Biblioteki

Dział Promocji KSW 28 Maj , 2020 0 Comments

Informujemy, że od dnia 1 czerwca Wypożyczalnia będzie czynna w następujących godzinach: poniedziałek 12.00 – 17.00,  środa 12.00 – 17.00, sobota 8.00 – 12.00.  Czytelnia pozostaje nieczynna. Harmonogram ten obowiązuje do odwołania.
 

Uwaga!

Dział Promocji KSW 16 Mar , 2020 0 Comments

Z powodu szerzenia się koronawirusa od 17 marca do odwołania Biblioteka będzie nieczynna. Pytania prosimy kierować na adres mailowy biblioteka@ksw.wloclawek.pl lub telefonicznie +48 660 715 268.

Jednocześnie informujemy, że nie ma potrzeby przedłużania terminów zwrotu książek, ponieważ opłaty za przetrzymanie będą anulowane.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych książek elektronicznych bazy IBUK LIBRA na zasadach określonych pod adresem http://ksw.wloclawek.pl/student/biblioteka-glowna/e-zrodla/e-booki/.

Skip to content