Zapraszamy na imprezę studencką!

Dział Promocji KSW 17 cze , 2024 0 Comments
Zagrają dla Was:

🎧 DJ Dave Metzo

🎧 DJ Gruby Bounce
A to dopiero początek! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy również:

🎓 Fotobudkę dzięki której uchwycicie wyjątkowe chwile ze znajomymi! 📸

🎓 Piana Party czyli szalona zabawa w pianie gwarantowana! 🥳

🎓 -20% zniżki na piwo do Naspiritzowani po okazaniu legitymacji studenckiej!
Organizator: Włocławek jak Malowany

Współorganizatorzy: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku, Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku, Samorząd Studencki Akademii Włocławek
Wydarzenie jest jedną z propozycji atrakcji organizowanych w ramach Dni Włocławka. Wydarzenie organizowane w ramach Strategii rozwoju miasta Włocławek 2030+, cel operacyjny: Miasto przyjazne dla studentów, nazwa zadania: Dzień Studenta w ramach Dni Włocławka.
 
📅 21 czerwca 2024 r.

🕗 Start o 20:00

📍 Przystań przy ul. Piwnej

🎫 WSTĘP FREE
 
 

Plebiscyt „Kobiety z pasją”

Dział Promocji KSW 25 kw. , 2024 0 Comments

Zapraszamy wszystkie studentki KSW z niepełnosprawnościami do udziału w plebiscycie „Kobiety z pasją” – organizowanym przez Uniwersytet WSB MERITO Bydgoszcz. Wszystkie informacje znajdują się w poniższych dokumentach.

POBIERZ Informacje o plebiscycie
POBIERZ Regulamin
POBIERZ Formularz zgłoszeniowy
POBIERZ Zgoda kandydatki

Spotkanie Rektor KSW dr Katarzyny Wienieckiej ze starostami

Dział Promocji KSW 16 kw. , 2024 0 Comments

Zapraszamy starostów wszystkich kierunków studiów na spotkanie z Panią Rektor KSW – dr Katarzyną Wieniecką, które odbędzie się w najbliższą sobotę – 20 kwietnia 2024 r. o godz. 12.10 w sali nr 35, w budynku Collegium Novum KSW, przy ul. Okrzei 94A. Prosimy studentów o zgłaszanie spraw do swoich starostów.

Uwaga stypendyści!

Dział Promocji KSW 15 kw. , 2024 0 Comments

Uwaga studenci Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku ubiegający się o stypendia: socjalne, dla studentów z niepełnosprawnościami i stypendia Rektora, na semestr letni roku akademickiego 2023/2024.

Decyzje o przyznaniu lub nieprzyznaniu stypendium na semestr letni 2023/2024 będziemy wydawać każdemu studentowi osobiście w dniach od 27 kwietnia 2024 roku (sobota) do 18 maja 2024 roku (sobota) w Dziale Dydaktyki.

Komisja Stypendialna KSW mieści się w Dziale Dydaktyki, pok. 3, Collegium Novum KSW we Włocławku , tel: 660 717 051 lub 660 714 516.

Zapraszamy  na naszą stronę internetową do zapoznania się ze stosownymi Zarządzeniami Rektora, aktualnościami stypendialnymi w zakładce System stypendialny.

Przewodnicząca
Komisji Stypendialnej KSW we Włocławku
mgr Ewa Murszewska

 

 

 

 

Uwaga stypendyści!

Dział Promocji KSW 12 lut , 2024 0 Comments

Studenci Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku ubiegający się o stypendia: socjalne, dla studentów z niepełnosprawnościami i stypendiów Rektora na semestr letni roku akademickiego 2023/2024, otrzymają decyzje o przyznaniu stypendium oraz wypłatę na konto po otrzymaniu dotacji na 2024 rok z Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Decyzje o przyznaniu lub nieprzyznaniu stypendium na semestr letni 2023/2024 będziemy wydawać w Dziale Dydaktyki. O dokładnym terminie powiadomimy osobnym ogłoszeniem w miesiącu kwietniu.

Komisja Stypendialna KSW mieści się w Dziale Dydaktyki, pok. 3, budynek Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A we Włocławku, telefon: 660 717 051 lub 660 714 516

Zachęcamy do zapoznania się ze stosownymi Zarządzeniami Rektora, aktualnościami stypendialnymi w zakładce System stypendialny.

Kongres Młodej Nauki

Dział Promocji KSW 12 lut , 2024 0 Comments

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w IV Kongresie Młodej Nauki, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 11-13 lipca 2024 roku. Zaproszenie adresujemy do studentów, doktorantów, pracowników oraz wszystkich zainteresowanych.

Rejestracja odbywa się pod linkiem https://forms.gle/7VTRC755ZHGTabH19. Zapisy dla organizatorów paneli kończą się 19 marca lub w przypadku wyczerpania limitu miejsc.

IV Kongres Młodej Nauki to wyjątkowa okazja dla młodych naukowców, aby zaprezentować wyniki badań, podzielić się swoimi tezami i nawiązać cenne kontakty naukowe. Wydarzenie ma międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter, łączący różnorodne dziedziny naukowe.

Choć proces zgłaszania paneli naukowych dopiero się zaczyna, zapewniamy, że program będzie różnorodny i inspirujący, tak jak w poprzednich edycjach. Zaplanowane są sesje i dyskusje, które obejmują szerokie spektrum tematyczne, od nauk ścisłych po humanistyczne, co będzie stanowiło znakomitą okazję do wymiany myśli i doświadczeń. Tematyka paneli nie jest ograniczona.

Jesteśmy też szczególnie zaszczyceni możliwością zaproszenia Państwa do roli moderatorów poszczególnych paneli. Jako moderatorzy, będziecie mieli okazję nie tylko kierować dyskusją, ale także wpływać na kształtowanie przestrzeni naukowej podczas Kongresu.

Kilka najważniejszych informacji o panelach:

  • Potrzebny jest opiekun naukowy panelu, który weryfikuje poziom merytoryczny panelu. Opiekun naukowy powinien posiadać co najmniej stopień doktora. Jego zadaniem będzie dopuszczenie zgłaszanych referatów do wystąpienia w panelu na podstawie przesłanych przez prelegentów abstraktów;
  • Uzupełnienie formularza zgłoszeniowego – zajmuje to tylko chwilę! Potrzebna jest nazwa panelu, krótki opis, kilka informacji o panelu i skan zgody opiekuna naukowego.
  • By panel mógł wystartować, muszą zostać do niego zostać zgłoszone minimalnie 3 referaty zaakceptowane przez Opiekuna naukowego;
  • Moderator/organizator prowadzi panel w trakcie trwania Kongresu, wręcza uczestnikom zaświadczenia i uzupełnia krótką dokumentację.

Po zakończeniu Kongresu uczestnicy będą mieli możliwość publikacji pokonferencyjnej artykułów w czasopiśmie „Progress – Journal of Young Researchers”, które jest wydawane na Uniwersytecie Gdańskim od 2016 roku. Publikują w nim przedstawiciele szeregu dyscyplin naukowych i jest skierowane głównie dla studentów, doktorantów i młodych naukowców.

Koszt uczestnictwa w Kongresie wynosi 490 zł, natomiast dla organizatorów paneli przewidziana jest stawka w wysokości 390 zł. W ramach opłaty zapewniamy uczestnikom pełne wyżywienie oraz udział we wszystkich zaplanowanych punktach programu. Możliwe jest zakwaterowanie po preferencyjnej cenie (32,40 zł za osobo-dobę netto) w domach studenckich Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Kongresu oraz rejestracji na naszej stronie internetowej (https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/). Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail kongresmlodejnauki@ug.edu.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 992 266.

Z niecierpliwością wyczekujemy Państwa udziału w IV Kongresie Młodej Nauki i mamy nadzieję, że będzie to czas owocnej naukowej wymiany i rozwoju.

Link do rejestracji: https://forms.gle/7VTRC755ZHGTabH19. Zapisy dla organizatorów paneli kończą się 19 marca lub w przypadku wyczerpania limitu miejsc.

Serdecznie pozdrawiamy,

Komitet Organizacyjny
IV Kongresu Młodej Nauki

Sesja zimowa – zaliczenie lektoratu

Dział Promocji KSW 16 sty , 2024 0 Comments

Grupy realizujące lektorat języka obcego wykonują właściwy poziom z platformy LERNI, zaliczenie odbywa się na podstawie uzyskanego z systemu certyfikatu. Certyfikat można automatycznie wygenerować po wykonaniu 80% przypisanego do poziomu materiału.

Certyfikaty składane są w trakcie sesji do właściwego Dziekanatu. Proszę nie przesyłać ich drogą mailową.

Ostateczny termin na złożenie dokumentu to 12 lutego 2024 r.

Informacja dla studentów ubiegających się o pomoc materialną

Dział Promocji KSW 12 gru , 2023 0 Comments

Uwaga Stypendyści!

Studenci Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku ubiegający się o pomoc materialną i stypendium Rektora, mogą składać wnioski na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 w nieprzekraczalnym terminie: 15 – 30 stycznia 2024 r.

Dochód na 1 osobę w rodzinie studenta na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 wynosi 1.290 zł netto.

Procedurą przyjmowania wniosków o pomoc materialną i stypendium Rektora, zajmuje się Dział Dydaktyki. Wypełnione wnioski prosimy (uwaga! składamy tylko wniosek wraz z oświadczeniem na tzw. kontynuację, na podstawie dokumentów złożonych w semestrze zimowym 2023/2024.) składać  w  Dziale Dydaktyki KSW, ul. Okrzei 94A, 87-800 Włocławek, pokój nr 3, parter.

Uwaga! Warunkiem przyjęcia dokumentów pocztą, w przypadku składania nowych wniosków wraz z dokumentacją na semestr letni 2023/2024, jest skompletowanie dokumentów, a przed włożeniem do koperty prosimy o telefon do Działu Dydaktyki – 660 717 051 lub 660 714 884. 

Wnioski wraz z oświadczeniem o przyznanie stypendium są udostępnione do pobrania TUTAJ.

Informacja dotycząca legitymacji studenckich

Dział Promocji KSW 11 gru , 2023 0 Comments

Szanowni Państwo!  

Dział Dydaktyki uprzejmie prosi o odbiór zamówionych legitymacji studenckich. Listy studentów zostały przekazane Starostom grup. Prosimy o zgłaszanie się w terminie do 22 grudnia br. W dniach 23.12.2023 r. – 02.01.2024 r. uczelnia będzie zamknięta. Informujemy jednocześnie, że dzień 6 stycznia 2024 r. (Święto Trzech Króli) jest dniem wolnym od pracy.

W związku z przerwą świąteczno-noworoczną osoby zainteresowane wyrobieniem legitymacji studenckiej proszone są o przesłanie zdjęcia w wersji cyfrowej (format JPG, rozmiar nie powinien przekraczać 50 kB (400×500 pikseli) na adres: dzialdydaktyki@ksw.wloclawek.pl (zdjęcia przesyłane w formacie innym niż wymagany nie będą uwzględniane) w terminie ostatecznym do 15 grudnia 2023 r. – odbiór legitymacji po 10 stycznia 2024 r. 

Warunkiem otrzymania legitymacji jest  również wniesienie opłaty w wysokości 30 zł na swój indywidulany numer konta bankowego.

Skip to content