Cypr gości naszych przedstawicieli

Dział Promocji KSW 26 lis , 2021 0 Comments

W tym tygodniu Panie: Edyta Rozłonkowska, Karolina Zalewska (Dział Spraw Studenckich), Alicja Górczyńska (Kujawsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku) oraz Anna Wodrowska (studentka fizjoterapii KSW we Włocławku) biorą udział w szkoleniu Efficient and Effective Project Management, którego organizatorem jest firma SHIPCON. Projekt z sektora Edukacja Dorosłych ERASMUS+ zakłada udział w intensywnym programie szkoleniowym oraz pozwala na integrację w międzynarodowym środowisku w wielu atrakcyjnych lokalizacjach. Warto dodać, że Anna Wodrowska przeprowadziła wyjątkowe zajęcia PILATES o wschodzie słońca dla grupy uczestniczącej w projekcie.

Szkolenie English for Educators na Sycylii

Dział Promocji KSW 28 paź , 2021 0 Comments

W dniach 18-22 października we włoskim Palermo odbywało się międzynarodowe szkolenie „English for Educators”, w którym uczestniczyli przedstawiciele Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku. Grupę szkoleniową tworzyli przedstawiciele z uczelni i szkół z Węgier, Francji, Chorwacji, Belgii, Litwy, Estonii oraz Niemiec. Udział naszej reprezentacji możliwy był dzięki realizacji projektu w ramach sektora Edukacji Dorosłych ERASMUS+.

Edukacja Dorosłych – ERASMUS+

Dział Promocji KSW 10 wrz , 2021 0 Comments

W roku 2021 uczestnicy projektu szkolą się  na Cyprze, Sycylii oraz w  Chorwacji. Partnerem projektu jest renomowana cypryjska instytucja edukacyjna SHIPCON.

Projekt i jego realizacja oparty jest na Europejskim Planie Rozwoju KDUTW, który zakłada wzrost kompetencji kadry oraz aktywne działanie  nowoczesnego ośrodka  edukacji pozaformalnej. Poprzez udział w szkoleniach kadra podnosi swoje umiejętności językowe, zapoznaje się z nowymi technologiami w formie ICT oraz e-learning, a w kontekście nadania nowego wymiaru KDUTW szkoli się w zakresie codziennego zarządzania instytucją edukacyjną.

W załączeniu zdjęcia z pobytu ośmioosobowej grupy uczestników projektu-szkolenie English for Educators w Splicie (Chorwacja) realizowanego we wrześniu 2021.

Koordynatorem i autorem projektu z ramienia KSW we Włocławku jest Joanna Skiba.

Trzecia Misja KDUTW-szkolenie na Cyprze

Dział Promocji KSW 27 sty , 2021 0 Comments

W dniach 9-13 marca 2020 czworo przedstawicieli KDUTW uczestniczyło w kolejnym zagranicznym szkoleniu w ramach projektu. Na słonecznym i jakże gościnnym Cyprze w mieście Limassol odbyło się szkolenie Teamwork and Teambuilding.

I Kujawskie Forum Edukacji Dorosłych

Dział Promocji KSW 11 gru , 2020 0 Comments

5 marca 2020 zorganizowane zostało Forum Edukacji Dorosłych, w czasie którego przedstawiliśmy oferty współpracy międzynarodowej w zakresie Edukacji Dorosłych. Przedstawiciele Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji mówili o aktualnie organizowanych konkursach w tym zakresie i możliwości aplikowania. Strategią edukacji dorosłych są na naszej uczelni studia podyplomowe, których oferta była przedstawiona uczestnikom spotkania. Mówiliśmy również o cyfrowej rewolucji w edukacji.

Fotorelacje

Dział Promocji KSW 09 sty , 2020 0 Comments

Trzecia Misja KDUTW – szkolenie w Pradze

Dział Promocji KSW 09 sty , 2020 0 Comments

Założeniem projektu było podniesienie kompetencji zawodowych kadry. W projekcie uczestniczyli przedstawiciele różnych krajów: Polski, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Hiszpanii, Litwy i Niemiec.

Działanie to finansowane jest w ramach programu ERASMUS+ Edukacja Dorosłych-Mobilność kadry edukacji dorosłych.

Skip to content