Badanie ankietowe MOPR we Włocławku

Dział Promocji KSW 24 paź , 2022 0 Comments

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku zachęca mieszkańców Miasta Włocławka do wypełnienia ankiety internetowej dostępnej pod linkiem: https://www.badania-online.pl/cawi/index.php/833128?lang=pl.

Celem badania jest m.in. partycypacyjne wypracowanie standardu usług społecznych oraz opracowanie projektu włocławskiego standardu usług społecznych. Badanie jest anonimowe i realizowane przez niezależną firmę badawczą Grupa BST Sp. z o.o. z Katowic. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 10 minut.  Opinia każdego mieszkańca jest ważna.

Działanie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia 11.1 i 11.2 pn. „Rozwój usług społecznych”, w ramach projektu nr 18/2021/RL pn. „WŁOCŁAWEK – MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowanego EOG 2014 – 2021”.

Lektorat języka obcego – semestr zimowy

Dział Promocji KSW 29 wrz , 2022 0 Comments

Informujemy, że w bieżącym roku akademickim prowadzimy lektoraty języka obcego w formie zajęć z lektorem (I semestr) oraz w trybie  e-learning . Opcja e-learning dotyczy studentów od III semestru studiów oraz od I semestru na kierunku Pedagogika, Bezpieczeństwo Narodowe (studia II stopnia) oraz Pielęgniarstwo (od I semestru).

Wraz z dostępem do platformy www.lerni.us uzyskujecie Państwo dostęp do nauki pięciu języków nowożytnych. W październiku starości grup otrzymają kody dostępu oraz pełne instrukcje do tej platformy (podany będzie odrębny komunikat).

Uwaga Studenci I roku

Dział Promocji KSW 26 wrz , 2022 0 Comments

Zajęcia rozpoczną się nie wcześniej niż 15-16.10. br. Plany proszę sprawdzać pod linkiem umieszczonym we wpisie na liście studentów. Spotkanie organizacyjne i podpisywanie umów odbędzie się na I zjeździe.

Spotkanie Rektora KSW ze starostami

Dział Promocji KSW 02 cze , 2022 0 Comments

Zapraszamy starostów wszystkich grup i roczników na spotkanie z Rektorem KSW dr. inż. Adamem Rejmakiem.
Spotkanie odbędzie się 11 czerwca (sobota), o godz. 10.00 w sali nr 32 (III piętro) Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A.
Prosimy wszystkich studentów o zgłaszanie spraw do swoich starostów

Lektorat języka obcego – zaliczenie w semestrze letnim

Dział Promocji KSW 18 maj , 2022 0 Comments

W semestrze letnim grupy, w których zaplanowany jest system e-learningu na platformie www.lerni.us wykonują materiał z kolejnego poziomu językowego. Certyfikat ukończenia danego poziomu (i tym samym zaliczenie przedmiotu) dostępny jest po wykonaniu 80% zawartości kursu. Certyfikaty należy złożyć najpóźniej do 3 lipca. Starostowie grup proszeni są również o przekazanie zbiorczo informacji (lista osób, które złożyły certyfikat) bezpośrednio do kierownika Studium Języków Obcych international@ksw.wloclawek.pl.

Sesja poprawkowa odbywać się będzie w terminie 1-13 września, wówczas uruchomiony będzie dostęp do testu w zasobach online.

Spotkanie Rektora ze starostami

Dział Promocji KSW 04 kw. , 2022 0 Comments

Zapraszamy starostów wszystkich grup i roczników na spotkanie z Rektorem KSW dr. inż. Adamem Rejmakiem.
Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia (sobota), o godz. 10.00 w sali nr 16 (I piętro) Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A.
Prosimy wszystkich studentów o zgłaszanie spraw do swoich starostów

Hologramy do legitymacji

Dział Promocji KSW 16 mar , 2022 0 Comments

Ważność legitymacji studenckich na semestr letni 2021/2022 będzie przedłużana w Dziale Dydaktyki (pokój nr 5) od 26 marca br. (sobota).
ELS można przedłużyć przekazując legitymację staroście, który przekaże zebrane legitymacje do Działu Dydaktyki.
Cały proces będzie zorganizowany przy zachowaniu reżimu sanitarnego, zatem prosimy  o przestrzeganie zasad i przekazywanie legitymacji starostom

Zaliczenie lektoratu języka obcego – semestr letni

Dział Promocji KSW 25 lut , 2022 0 Comments

W semestrze letnim grupy, w których zaplanowany jest system e-learningu na platformie www.lerni.us wykonują materiał z kolejnego poziomu językowego. Certyfikat ukończenia danego poziomu (i tym samym zaliczenie przedmiotu) dostępny jest po wykonaniu 80% zawartości kursu. Certyfikaty należy złożyć do 19 czerwca (ostatni dzień zajęć semestru letniego). Do 25 czerwca starostowie grup proszeni są również o przekazanie zbiorczo informacji (lista osób, które złożyły certyfikat) bezpośrednio do kierownika Studium Języków Obcych.

Skip to content