22 listopada 2017

Wystartował VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości

21 listopada, w sali Teatru Impresaryjnego we Włocławku zainaugurowana została ósma edycja Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości – wydarzenia obfitującego w tym roku w kilkadziesiąt propozycji – wykładów, seminariów, prezentacji, wycieczek i konkursów. Festiwal jest wspólnym przedsięwzięciem wszystkich włocławskich uczelni wyższych, instytucji kultury, stowarzyszeń o charakterze naukowym, kulturalnym i ekologicznym oraz instytucji z obszaru gospodarki.


[fblike]

Na inauguracji podkreślono ideę i przesłanie Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości. Wystąpienie swoje miał przedstawiciel głównego sponsora Festiwalu – Dyrektor Regionalny BNI Polska – Maciej Świerczyński.
Gościem tegorocznej inauguracji Festiwalu był znany polski psycholog biznesu, wydawca i przedsiębiorca Jacek Santorski, który do licznie zgromadzonych wygłosił wykład otwarty pt. Otwarty umysł czy skąpstwo poznawcze? Jak żyć w świecie mitów, stereotypów, nietolerancji na różnorodność?
VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości we Włocławku trwa do 25 listopada. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Informacje o programie festiwalowym na www.festiwal.wloclawek.pl

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: