14 września 2015

Wspólne grillowanie

Mimo wakacji, bardzo upalnego lata oraz wielu wyjazdów na różnego rodzaju wypoczynek z rodzinami, udało się nam zorganizować dwa spotkania na wspólnym grillowaniu. Jedno z nich odbyło się 18 lipca, a drugie 3 września2015r.


Zarówno na pierwsze jak i na drugie spotkanie przybyło ponad 40 osób. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w organizację, jak się okazało, świetnej zabawy na łonie przyrody.
Grillowanie pysznych kaszanek i kiełbasek własnego wyrobu( naszego wspaniałego kolegi Janka Dropiewskiego),było niepowtarzalną okazją do mnóstwa śmiesznych i zabawnych sytuacji. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że są wśród nas utalentowane koleżanki, które na tego typu imprezy obowiązkowo pieką chleb, przygotowują według własnej receptury smalec i niezastąpione ogórki małosolne. O tak wspaniałą ucztę dla naszego podniebienia dbają oczywiście koleżanki Marysie – Dzierżanowska i Piekarska. Pomyśleliśmy również o łasuchach i zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło dla nich pysznych ciast własnego wypieku. Słodkości serwowali nam solenizanci, którzy mieli okazję obchodzić imieniny w niecodziennej scenerii.
Dopisała nam pogoda i świetne humory, które były podstawą wspaniałej zabawy, a uświetnili ją nasi koledzy z zespołu – Stefan Henio i Marian oraz koleżanki Małgosia i Ania.

Jadwiga Grudzińska

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: