26 marca 2015

Sukces młodych inżynierów z Wydziału Mechanicznego w Grudziądzu WSHE

Zespół studentów i wykładowców Wydziału Mechanicznego w Grudziądzu Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku otrzymał tytuł Wystawcy Roku 2015 w kategorii szkoły wyższe na odbywających się w dniu 19 marca VII Świeckich Targach Edukacyjnych i Pracy.


 

[fblike]

Szczególne zainteresowanie wzbudziła ekspozycja na stoisku Wydziału – model windy sterowany programowalnym sterownikiem logicznym – stanowisko dydaktyczne oraz nowoczesne systemy automatycznego smarowaniawęzłów łożyskowych – stanowisko dydaktyczne. Są to prace inżynierskie obronione w lutym 2015 na Wydziale Mechanicznym w Grudziądzu, kierunek Inżynieria Techniczno – Informatyczna, specjalność Zarządzanie procesami wytwarzania. Zespołowi należą się szczególne gratulacje ze względu na to, iż konkurencja była bardzo silna.

 

Obywające się od 7 lata Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy ściągają wiele uczelni wyższych z całego kraju. Celem imprezy jest nie tylko zaprezentowanie oferty edukacyjnej szkół wyższych i ponadgimnazjalnych z całego regionu, ale również promocja zatrudnienia i możliwość kontaktu z instytucjami pośrednictwa pracy młodocianych, a także firmami, poszukującymi pracowników już na tym etapie kształcenia. Honorowy patronat nad VII Świeckimi Targami Edukacyjnymi objął Burmistrz
Miasta Świecia.Patronat medialny: Gazeta Pomorska, Vistula News, Telewizja CSW, portal www.kierunkistudiow.pl.

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: