23 lutego 2017

Studenci fizjoterapii na praktykach w Uzdrowisku Wieniec Zdrój

Prowadzone na Wydziale Nauk o Zdrowiu studia I stopnia na fizjoterapii posiadają profil praktyczny co oznacza, że praktyki studenckie na tym kierunku mają charakter obowiązkowy i stanowią integralną część programu kształcenia.


[fblike]

Ogólnym celem praktyk jest przygotowanie Studenta do pracy zawodowej a w szczególności zapoznanie z zasadami funkcjonowania poszczególnych placówek medycznych, nabycie praktycznych umiejętności wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych w oparciu o zlecenia lekarskie i współpracę z personelem medycznym oraz wyrobienie umiejętności planowania procesu rehabilitacji oraz kontrolowania jej efektywności.
Wśród podmiotów leczniczych z którymi uczelnia współpracuje jest Uzdrowisko Wieniec Zdrój. Studenci fizjoterapii odbywają tam praktyki semestralne i wakacyjne z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii. Studenci ostatniego roku oraz absolwenci fizjoterapii Kujawskiej Szkoły Wyższej chętnie zapraszani są potem do współpracy http://ksw.wloclawek.pl/pl/student/jednostki-miedzywydzialowe/akademickie-biuro-karier/aktualnosci/3108-uwaga-studenci-i-absolwenci-fizjoterapii

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: