18 czerwca 2019

Kurs języka angielskiego w Walencji

W dniach 10-14 czerwca 2019 r. Ewa Śmigielska, Ilona Wilińska oraz Anna Zielińska z Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku przebywały w Walencji – trzecim co do wielkości mieście Hiszpanii, gdzie w ramach programu ERASMUS+ brały udział w kursie języka angielskiego w Universidad Politecnica de Valencia. Kampus Uczelni jest ogromny i nowoczesny, posiada również bogate zaplecze sportowe i medyczne.


Oprócz zajęć językowych prowadzonych ciekawymi i urozmaiconymi metodami w międzynarodowej grupie, miały okazję poznać to śródziemnomorskie miasto, w którym nowoczesność splata się z przeszłością. Wąskie, urokliwe uliczki, małe restauracje pełne lokalnych przysmaków zachęcały do poznawania zabytkowych miejsc. Plaza de la Reina, Plaza Lope de Vega z najmniejszym budynkiem w Europie, Mercado Central – historyczny, jeden z najstarszych rynków w Europie czy  Katedra z legendarnym Świętym Graalem to tylko niektóre miejsca, które miały możliwość odwiedzić.

Kursy szkoleniowe w ramach programu ERASMUS+  zasługują na szczególne polecenie – oprócz niestandardowych zajęć językowych można zapoznać się z lokalnymi zwyczajami, przyrodą oraz kuchnią. Wyjazdy są świetną okazją do przeżycia niezwykłej przygody, poznania historii i kultury innych krajów oraz zdobycia nowych doświadczeń.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: