12 czerwca 2024

Juwenalia na Wydziale Mechanicznym w Grudziądzu


Studia to nie tylko ciężka praca i mnóstwo egzaminów w czasie sesji. Nieprzespane noce mogą przecież wiązać się także z dobrą zabawą. A jeśli o studenckiej zabawie mowa, nie sposób pominąć juwenaliów – największego święta żaków.

Studenci Wydziału Mechanicznego z Filiią w Grudziądzu KSW we Włocławku, wraz z początkiem czerwca celebrowali to wyjątkowe wydarzenie przy świetnej muzyce oraz igrzyskach sportowych. Nie zabrakło również skwierczącej kiełbaski z grilla.

Imprezę zapoczątkowało przekazanie Przewodniczącemu Samorządu Studenckiego klucza do bram Uczelni z rąk Rektor KSW we Włocławku – dr Katarzyny Wienieckiej oraz Dziekana Wydziału Mechanicznego w Grudziądzu – dr. inż. Piotra Bojara.

Punktem kulminacyjnym był tradycyjny Wielobój Inżynierski, składający się z licznych rywalizacji pomiędzy studentami I, II oraz III roku. Następnie został rozegrany turniej piłkarski pod sędziowskim okiem Dziekana WM. O oprawę muzyczną zadbał student z pasją do muzyki – Rafał Szeliga.

Puchar I Miejsce Wieloboju Inżynierskiego zdobyli studenci III roku
Puchar II Miejsce Wieloboju Inżynierskiego zdobyli studenci I roku
Puchar III Miejsce Wieloboju Inżynierskiego zdobyli studenci II
Puchar Turnieju Piłkarskiego zdobyli studenci I roku

W Turnieju Piłkarskim za zaangażowanie i poświęcenie Dziekan wyróżnił studentów: Szymona Comblika – studenta III roku oraz Mateusza Olszewskiego – studenta I roku

Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Mechanicznego dziękuje Władzom Uczelni za wsparcie finansowe w organizacji Juwenaliów. Podziękowania płyną również do studentów za zaangażowanie i fantastyczną integrację i zabawę.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709