17 maja 2022

Juwenalia 2022 w Filii KSW w Grudziądzu

Studia to nie tylko ciężka praca i mnóstwo egzaminów w czasie sesji. Nieprzespane noce mogą przecież wiązać się także z dobrą zabawą. A jeśli o studenckiej zabawie mowa, nie sposób pominąć miesiąca maja i juwenaliów – największego święta żaków.


Studenci Instytutu Mechaniki Stosowanej z Filii w Grudziądzu KSW we Włocławku, wraz z początkiem maja celebrowali to wyjątkowe wydarzenie przy świetnej muzyce oraz igrzyskach sportowych. Nie zabrakło również skwierczącej kiełbaski z grilla.

Imprezę zapoczątkowało przekazanie Przewodniczącemu Samorządu Studenckiego klucza do bram Uczelni z rąk Dyrektora IMS dra inż. Piotra Bojara.

Punktem kulminacyjnym był tradycyjny Wielobój Inżynierski, składający się z licznych rywalizacji pomiędzy studentami I, II oraz III roku. Następnie został rozegrany turniej piłkarski pod sędziowskim okiem Dyrektora IMS. O oprawę muzyczną zadbali studenci z pasją do muzyki – Dj AdiTi i Dj EzDeejay.

Puchar Wieloboju inżynierskiego zdobyli studenci semestru VI
Puchar Turnieju Piłkarskiego zdobyli studenci semestru IV
Puchar Dyrektora IMS zdobyli studenci semestru II

Rada Samorządu Studenckiego IMS dziękuje Władzom Uczelni za wsparcie finansowe w organizacji Juwenaliów. Podziękowania płyną również do studentów za zaangażowanie i fantastyczną integrację i zabawę.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709