4 stycznia 2016

Jubileuszowy 100. wyjazd!!!

20 grudnia 2015 r. – niedziela godz. 14-oo. Grupa Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy KSW we Włocławku pojechała do Łodzi do Teatru Muzycznego na musical „CYRANO” wg słynnej sztuki „Cyrano de Bergerac”.


Libretto napisał Jacek Bończyk, a bohaterem jest długonosy żołnierz – zawadiaka i poeta, nieszczęśliwie zakochany w pięknej Roksanie. Jakże inny , od dotychczas oglądanych musicali. Podczas pobytu w teatrze podziękowaliśmy aktorom i śpiewakom za doznania artystyczne , jakich doświadczamy będąc w Teatrze Muzycznym oraz przekazaliśmy życzenia świąteczno-noworoczne ofiarując w podziękowaniu piękny kosz kwiatów. Natomiast po spektaklu odbyło się spotkanie z aktorami, którzy wystąpili w musicalu „Cyrano”. Był wspólny szampan i pamiątkowe zdjęcia. Wyjazd ten trochę różnił się od pozostałych. W drodze do Łodzi na jubileuszowy spektakl – były wspomnienia z minionych 99 wyjazdów, natomiast w powrotnej drodze były podziękowania dla osób, które przyczyniały się do organizacji wyjazdów przez okres 4,5 roku istnienia Koła Turystycznego. Szczególne podziękowania były skierowane do współorganizujących i rozliczających wyjazdy : Zofia Basta i Zofia Stryjak . Podziękowano również za pomoc i tworzenie przyjaznej atmosfery osobom: Danucie Bilińskiej, Wandzie Lipowskiej , Władysławie Guzowskiej , Elżbiecie Sosnal , Honoracie Książkowskiej , Krystynie Kura, Zdzisławowi Witkowskiemu , Stanisławowi Grzegorzewskiemu i Zygmuntowi Sikorskiemu . Były specjalne podziękowania dla kierowcy Pana Karola i Pana Jacka , którzy obsłużyli około 70 % naszych wyjazdów. Ja, jako organizatorka wszystkich wyjazdów i opiekunka Koła Turystycznego otrzymałam od grupy podziękowania oraz wspaniały pamiątkowy fotokolaż z wyjazdów i mapę samochodową EUROPA. Dziękuję Wam Kochani bardzo serdecznie za dostrzeżenie mojego trudu włożonego w organizację wycieczek. WIELKIE PODZIĘKOWANIA kieruję do uczestników wszystkich naszych wyjazdów, to Wy tworzycie Koło Turystyczne , to dzięki Wam osiągnęliśmy 100- krotny sukces, bo zawsze tworzycie wspaniałą , radosną , zintegrowaną i bardzo zdyscyplinowaną grupę. 100 wyjazdów – to była wspaniała przygoda , wspólna przyjemność i wielka frajda.
ŻYCZENIA REALIZACJI KOLEJNYCH ZAPLANOWANYCH WYCIECZEK I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016 – składają opiekunki Koła Turystycznego : Zofia Krukowska i Zofia Basta .

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: