17 listopada 2015

III Spotkanie Szkoleniowo – Warsztatowe „Z biegiem Wisły”

14 listopada 2015r. 20- osobowa grupa Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Oddziału Dobrzyń nad Wisłą, wzięła udział w III spotkaniu Szkoleniowo – Warsztatowym w Chełmnie. Spotkania uniwersytetów wpisały się już na stałe w kalendarz naszych przedsięwzięć.


 

Tym razem na zaproszenie Burmistrza Miasta Chełmna oraz Rady Słuchaczy UTW przy Chełmińskim Domu Kultury gościliśmy w Chełmnie.
Aby tradycji stało się zadość , delegacja UTW z Chełmna została już zaproszona do Dobrzynia nad Wisłą na dzień 14 maja 2015roku.
Każde z naszych spotkań odbywających się pod hasłem „Z biegiem Wisły” jest kształcące i niepowtarzalne. W celu wzmocnienia środowiska UTW organizujemy nasze spotkania z udziałem władz samorządowych , powiatowych, sponsorów oraz ludzi wspierających działania seniorów. Nasze spotkania to imprezy integracyjne ale także okazja do poznawania historii obydwu miast oraz odkrywanie nowych, mało znanych zakątków znajdujących się w naszych historycznych miastach.
Dzięki tej wizycie , która odbyła się w Chełmnie, wzbogaciliśmy się o cenne informacje na temat Profesora Ludwika Rydygiera – pioniera nowoczesnej chirurgii. Niezapomniany pozostanie także w naszej pamięci koncert akordeonowy Wołodymyra Gajdyczuka z Ukrainy oraz współudział w koncercie wspaniałego kontrabasisty Michała Hajduczeni.
Serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Oddziału Dobrzyń nad Wisłą, za wspaniałe przyjęcie nas w Chełmnie. Wszystkim nam -seniorom, takie spotkania pozwalają czerpać radość z aktywnego życia. Z wielką satysfakcją obserwowałam słuchaczy obydwu uniwersytetów w trakcie nawiązywania nowych przyjaźni. Mam świadomość, że nawiązaliśmy kontakt ze wspaniałymi ludźmi, jakimi są słuchacze UTW oraz władze miasta Chełmna.

Jadwiga Grudzińska

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: