15 listopada 2019

ERASMUS+ na Malcie

W ramach programu ERASMUS+ czworo pracowników naszej uczelni miało okazję uczestniczyć w kursie językowym na Malcie. Nauczyciele akademiccy w osobach: Anna Dzioba, Justyna Nowak i Iwona Głowacka-Mrotek oraz dyrektor Biblioteki Głównej Katarzyna Gradzik, poszerzały umiejętności w zakresie języka angielskiego.


Zajęcia odbywały się w pięcioosobowych grupach o różnym poziomie zaawansowania. Dodatkowym atutem był międzynarodowy skład zespołów, co sprzyjało wymianie informacji o swoich krajach. Nowopoznane koleżanki i koledzy to : Węgrzy, Francuzi i Szwedzi.

W  czasie wolnym od zajęć organizatorzy (ETI MALTA) zadbali o atrakcje turystyczne. Odbyły się dwie wycieczki z przewodnikiem do obecnej i dawnej stolicy Malty – Valetty i Mdiny. Uczestnicy kursu spotkali się z bardzo serdecznym, życzliwym i pomocnym przyjęciem nauczycieli oraz obsługi administracyjnej szkoły językowej. Tego rodzaju wyjazdy pozwalają łączyć naukę języka, jego praktyczne wykorzystanie i okazję do poznania innych narodów i kultur.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: