Od lat wiadomo, że nadwaga i  otyłość  niekorzystnie wpływają na narządy  układu ruchu stąd też aby rehabilitacja była skuteczna należy przed wszystkim zmniejszyć obciążenie stawów kręgosłupa, stawów biodrowych i kolanowych. W nowo otwartym gabinecie leczenia nadwagi będą odbywały się zabiegi z zakresu: terapii wyszczuplającej, terapii modelującej sylwetkę, terapii antycellulitowej i odmładzania. Obecnie prowadzony jest nabór na dwutygodniowe turnusy, w ramach których pacjenci, którzy chcą zredukować wagę ciała będą mogli korzystać z:

–       poradni dietetyka klinicznego

–       liposukcji kawitacyjnej

–       fali uderzeniowej

–       drenażu limfatycznego

–       dermomasażu podciśnieniowego

–       terapii falą radiofalową

–       masaży odchudzających i antycellulitowych

–       ćwiczeń

Już dziś można skorzystać z pierwszej bezpłatnej konsultacji kwalifikującej. Zapisy pod nr tel.660-718-164 (ilość miejsc ograniczona).

 

Centrum Rehabilitacji Fizjo-fit założone zostało przez Kujawską Szkołę Wyższą we Włocławku w grudniu 2016 roku.Pierwsi pacjenci skorzystali z oferty fizjoterapeutycznej Fizjo-fit już w styczniu 2017 r. a od  2018 roku realizowane są zabiegi również w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przez 3 lata działalności Centrum Rehabilitacji Fizjo-fit przyjęło ponad 2 tys. pacjentów. Wykonywane są zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu. Prowadzona jest fizjoterapia ortopedyczna, neurologiczna, reumatologiczna oraz urologiczna. Centrum Rehabilitacji Fizjo-fit jest również doskonałym miejscem praktycznej nauki zawodu dla studentów Fizjoterapii, Dietetyki i Pielęgniarstwa naszej Uczelni.