Konferencje naukowe

Rok 2013

W dniu 20 listopada 2013 r. odbyła się III Studencka Konferencja Naukowa: Rodzina w ujęciu dyscyplinarnym, zorganizowana przez opiekunkę Koła Naukowego Pedagogów „Persona” dr Urszulę Kempińską. Zaproszenie do udziału w niej przyjęli nie tylko studenci WSHE, ale także z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i ponad 20 osobowa grupa studentów z Instytutu Nauk Ekonomicznych i Informatyki PWSZ z Płocka z opiekunem Studenckiego Koła Naukowego dr Anną Schulz.

W dniu 28.11.2013 r. miała miejsce II konferencja pt. „Prawo i medycyna”. Organizatorami przedsięwzięcia był Wydział Nauk o Zdrowiu WSHE we Włocławku, Sekcja Zdrowia Publicznego Włocławskiego Towarzystwa Naukowego oraz Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska.

W Toruniu w dniach 6-8 XI 2013r. (panel naukowy 6-7 XI, panel studencki 8 XI) odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Jakość w Sporcie”. W związku z zapotrzebowaniem na szukanie odpowiedzi dotyczącej jakości w sporcie oraz podnoszeniu efektywności wyników klubów sportowych Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Wydział Nauk Pedagogicznych,

W dniu 28 września 2013 roku w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku odbył się Zjazd Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Neurologicznych (PTPN) połączony z Ogólnopolską Konferencją Naukowo-Szkoleniową nt. „Interdyscyplinarna Opieka nad Pacjentami ze Schorzeniami Układu Nerwowego”. Jednodniowa konferencja była niewątpliwie okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności związanych z interdyscyplinarną opieką nad pacjentami ze schorzeniami układu nerwowego. Gościem Honorowym był Pan prof. dr hab. n. med. Aleksander Araszkiewicz, który wygłosił referat nt. ,,Zaburzenia somatyzacyjne i ból psychogenny – obraz kliniczny, diagnostyka i leczenie”

W dniu 10 maja br. odbyła się II edycja Włocławskiego Sympozjum o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy, którą zorganizował Wydział Nauk Społecznych i Technicznych Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku wspólnie z Włocławskim Towarzystwem Naukowym.  Tegoroczna edycja nosiła tytuł: „Ryzyko zawodowe – narzędziem do poprawy warunków pracy”. Patronat honorowy nad sympozjum objął Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Celem

Włocławskie Towarzystwo Naukowe zorganizowało w dniu 12 kwietnia konferencję naukową poświęconą Zbrodni Katyńskiej. Współorganizatorami była Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Było to jedno w pierwszych spotkań naukowych tego formatu odbywających się w naszym mieście i województwie.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

 

Godziny otwarcia rektoratu:

poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

Ważne informacje:

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709