VII Naukowe Forum Polsko-Ukraińskie / Ukraińsko-Polskie

25 września 2017

W dniach 19-21 września 2017 roku odbyło się VII Naukowe Forum Polsko-Ukraińskie / Ukraińsko-Polskie na temat „Edukacja dla przyszłości”. W Forum udział wzięli naukowcy wielu uczelni z Ukrainy i Polski reprezentujący głównie nauki pedagogiczne. Organizatorami Forum były: Komitet Nauk Pedagogicznych PAN, Narodowa Akademia Pedagogicznych Nauk Ukrainy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.


[fblike]

W przeddzień Forum gości z Ukrainy oraz przedstawicieli uczelni wyższych z Polski przyjął w Warszawie Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej Andrij Deszczycia. W spotkaniu z Ambasadorem uczestniczył Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku prof. Stanisław Kunikowski, który poinformował Pana Ambasadora o współpracy z uczelniami wyższymi na Ukrainie oraz o szkoleniu e-learningowym prowadzonym przez Uczelnię dla kadry oficerskiej z Ukrainy w ramach programu DEEP Ukraina organizowanym ze środków Kwatery Głównej NATO w Brukseli.
Podczas trzydniowej konferencji, która odbywała się w obiektach dydaktycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy swoje referaty naukowe zaprezentowali nauczyciele akademiccy kierunku „pedagogika” Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku: prof. Stanisław Kunikowski, prof. Zygmunt Wiatrowski oraz prof. Larysa Lukianowa.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: