13 stycznia 2020

Studenci z wizytą w przedsiębiorstwie produkcyjnym Geberit we Włocławku

4 stycznia 2020 roku studenci 2 roku logistyki w ramach zajęć z Infrastruktury logistycznej i Systemów produkcji odwiedzili przedsiębiorstwo produkcyjne Geberit, które zajmuje się produkcją wyrobów sanitarnych we Włocławku.


Po krótkiej prelekcji na temat działalności firmy,  zapoznaniu się z przepisami BHP i przepisami przeciwpożarowymi studenci mieli możliwość zobaczenia jak przebiega proces produkcyjny od momentu pobrania surowca do momentu dostarczenia gotowych zamówień na paletowych  jednostkach ładunkowych do magazynu wyrobów gotowych.

Studenci mogli zobaczyć jakie systemy produkcji stosowane są w firmie i jaki wpływ mają na działalność przedsiębiorstwa. Mogli zaobserwować jak wygląda infrastruktura magazynowa i manipulacyjna. Poznali jak wykorzystywane są roboty, przenośniki, suwnice i inne środku transportu wewnętrznego.

Zajęcia w terenie pozwoliły studentom na zobrazowanie wcześniej poznanej teorii. Mogli oni również zobaczyć jak istotny jest zawód logistyka w tej branży.

Dziękujemy Panu Ireneuszowi Zbroja pracownikowi przedsiębiorstwa, który jest  absolwentem naszej uczelni za poświęcony czas i przekazaną wiedzę, która na pewno przyda się w przyszłości naszym studentom.

mgr inż. Anna Dzioba

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-15.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: