Ruszył program pilotażowy e-learningu w KSW

30 listopada 2016

W związku z pozytywną atestacją platformy LMS ILIAS, w Wydziale Nauk Społecznych i Technicznych, uruchomiony został program pilotażowy z zakresu praktycznego wykorzystania form i metod e-learningu w procesie kształcenia.


[fblike]

 W jego ramach, już w semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego, sześć przedmiotów na pierwszym oraz drugim roku studiów licencjackich, na kierunku bezpieczeństwo narodowe, w Wydziale Zamiejscowym w Nowym Targu, będzie realizowanych w tej formule. Natomiast w semestrze letnim, e-learningiem w Nowym Targu objętych zostanie osiem przedmiotów. W związku z potrzebami programu pilotażowego, prowadzone są szkolenie wykładowców tych przedmiotów, zarówno stacjonarnie, jak z wykorzystaniem samej platformy. Dużą pomoc dla użytkowników mają stanowić filmiki poglądowe, systematycznie umieszczane w zasobach LMS ILIAS. Dotyczą wstępnie pięciu wybranych kwestii, natomiast docelowo będą stanowiły zestaw/instrukcję obsługi platformy:

1. Jak umieszczać materiały w formie PDF na platformie LMS ILIAS?
2. Jak sortować materiały na platformie LMS ILIAS?
3. Jak zarejestrować się do kursu? – dla studentów
4. Jak zatwierdzić rejestracje do kursu? – dla nauczycieli
5. Autoprezentacja: portfolio, wizytówka.

Bieżące informacje związane z wprowadzaniem e-learningu w Kujawskiej Szkole Wyższej dostępne są na stronie internetowej http://inobio.e-ksw.wloclawek.pl oraz profilach w mediach społecznościowych: Twitter, Facebook. Instagram oraz YouTube.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: