Relacja ze spotkania z okazji Świąt Wielkanocnych

7 kwietnia 2017

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w dniu 05 kwietnia 2017 r. w Restauracji Ratuszowa odbyło się spotkanie integracyjne naszych słuchaczy. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski, Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej prof. nadzw. dr hab. Stanisław Kunikowski oraz Pełnomocnik Rektora ds. UTW mgr Ewa Murszewska.


Spotkanie przy wielkanocnym stole stało się okazją do przybliżenia istotnych zagadnień dotyczących symboliki Świąt Wielkanocnych. Te największe ze świąt chrześcijańskich przeżywamy wszyscy, wierzący i niewierzący, każdy na swój sposób. Katolicy będą po raz kolejny przeżywać tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Symbolizuje go baranek, najważniejszy z wielkanocnych symboli. W zamian za jego ofiarę otrzymaliśmy obietnicę zmartwychwstania i dar życia wiecznego. Wszystko, co byśmy uczynili w podzięce i tak nie zrekompensuje tego, co Bóg nam darował.

Zaproszeni goście po złożonych życzeniach świątecznych otrzymali upominki wykonane przez koleżanki z Koła Rękodzieła Artystycznego.

W imieniu Zarządu chciałabym przekazać wszystkim życzenia pogody ducha, nieustannej nadziei i ufności, mimo trudności, które niesie nasze życie codzienne. Święta Wielkanocne niech umocnią w Was wiarę, nadzieję i miłość. Przekażcie też państwo serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności Waszym rodzinom.Pamiętajmy, że Wielkanoc to święto pojednania. To doskonała okazja, by zapomnieć o konfliktach. Wybaczyć. Zacząć wszystko od nowa. Nie zapominajmy w tych dniach także o tych, którzy nie mają nikogo bliskiego.

Życzymy Wam Wszystkim radosnych spotkań przy stole i przyjacielskich rozmów, dużo zdrowia i szczęścia.

Zarząd

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: