12 października 2020

Przedłużamy rekrutację na studia do 30 października

Decyzją Rektora KSW rekrutacja na studia do Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku na rok akademicki 2020/2021 została przedłużona do 31 października 2020 r.


Z myślą o Waszych zainteresowaniach i potrzebach dotyczących przyszłej drogi zawodowej przygotowaliśmy miejsca na 6 kierunkach licencjackich, 5 kierunkach inżynierskich i 5 kierunkach magisterskich. Prowadzimy studia we Włocławku oraz w filiach w Grudziądzu, Nowym Targu i Siemianowicach Śląskich. W organizacji Filia we Lwowie na Ukrainie..

Dołącz do nas a przekonasz się, że to był Twój dobry wybór! –  zaoferujemy Ci niepowtarzalną atmosferę studiowania – wiedzę i profesjonalizm wykładowców, wsparcie ze strony opiekunów roczników, przyjazną obsługę administracji, warunki studiowania – jedne z najniższych opłat w regionie, bazę dydaktyczną, dostęp do zasobów bibliotecznych i zaplecze socjalne.

Dla naszych studentów i słuchaczy studiów podyplomowych czekają rabaty w czesnym w ramach programów zniżek i bonusów przygotowanych przez Uczelnię.

Od 1 czerwca  działa Biuro Rekrutacyjne, które udziela wszelkich informacji na temat oferty edukacyjnej i zasad składania dokumentów. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną przygotowaliśmy dla Was 4 warianty składania dokumentów na studia. Szczegóły znajdziecie poniżej:

FORMULARZ REJESTRACJI ON-LINE – studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

Pełna oferta edukacyjna naszej uczelni, zasady składania dokumentów oraz informacje o zniżkach i bonusach:

Studia I stopnia
Studia II stopnia
Jednolite studia magisterskie
Studia podyplomowe

Dołącz do 20 tysięcy tych, którzy podjęli dobrą decyzję wybierając studia w Kujawskiej Szkole Wyższej!

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: