Przedstawiciele regionalnego OPS we Włocławku

13 kwietnia 2017

Przedstawiciele Kujawsko – Pomorskiej Delegatury Obywatelskiego Parlamentu Seniorów gościli w dniu 06 kwietnia 2017r. we Włocławku. Prezydium delegatury reprezentowali: Bożena Sałacińska z Bydgoszczy, Jerzy Nowacki z Włocławka i Zbigniew Chwaliński z Torunia.


Członkowie delegatury OPS zostali zaproszeni na wykład dla słuchaczy Włocławskiego Uniwersytetu Seniora . Problem przemocy wobec seniorów i możliwościach ich wsparcia przedstawiła, Agnieszka Łoboda, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włocławku. Bożena Sałacińska, przewodnicząca Kujawsko – Pomorskiej Delegatury OPS, zapoznała włocławian z działaniami podejmowanymi przez Prezydium OPS oraz regionalne struktury.
Podczas spotkania z JM Rektorem prof. Stanisławem Kunikowskim przedstawione zostały zadania OPS, które będą realizowane w najbliższym czasie. Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej jest żywo zainteresowany współpracą z OPS i działaniami na rzecz seniorów. Uczelnia może pochwalić się m.in. tym, że jest już członkiem Kujawsko – Pomorskiego Klastra Seniora.
Prezydium Kujawsko-Pomorskiej Delegatury OPS podjęło decyzję o tym, że spotkanie wszystkich parlamentarzystów z naszego regionu odbędzie się w połowie października w Toruniu.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: