Polski Kongres Logistyczny – eLOGISTICS 2021 pod hasłem: New Era is loading

24 maja 2021

W dniach 19-20 maja 2021 roku odbyła się 15. jubileuszowa edycja Polskiego Kongresu Logistycznego – eLOGISTICS 2021 pod hasłem: New Era is loading organizowana przez Łukasiewicz- Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, w którym udział wzięła Anna Dzioba – nauczyciel akademicki w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku.


Podczas kongresu poruszone zostało wiele różnych tematów, które wskazywały na to jak duże znaczenie odgrywa  logistyka w otaczającej nas rzeczywistości. Jest to  dziedzina, podobnie jak wiele innych, która musi sprostać dynamicznym i często nieprzewidywanym zmianom, których wszyscy jesteśmy świadkami.

Podczas kongresu poruszane były tematy związane z logistyką magazynową, miejską i usługową, podczas których odpowiadano na pytania: Jakie innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki stosowane są w magazynach? Jakie trendy w zakresie inteligentnej mobilności wspierają rozwój obszarów miejskich? Jak zapewnić zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście w logistyce? Jakie wyzwania logistyce stawia rozwój e-commerce i jakie technologie pozwalają na te wyzwania efektywnie odpowiadać? Czy sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy, digitalizacja to tylko modne hasła czy raczej nieodzowny element rozwoju logistyki?

Uczestnicząc w wydarzeniu można było również podziwiać wirtualną wystawę partnerów, posłuchać debat podczas których doświadczeni przedstawiciele z branży logistycznej zaprezentowali praktyczne rozwiązania w tym obszarze, które sprawdzają się już dziś oraz pokażą perspektywę „logistyki jutra”.

Więcej informacji: http://www.logistics.pl/

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: