„NATO partners with Polish university for e-learning”. O naszej Uczelni na stronie internetowej NATO

16 czerwca 2017

Wizyta naszego Gościa z Kwatery Głównej NATO Mariusza Solisa znalazła swój ślad na stronie internetowej NATO http://www.nato.int/cps/en/natohq/news_144877.htm
Przedstawiamy polskie tłumaczenie informacji zawartej pod ww. linkiem.


 

[fblike]

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku wspierać będzie działania NATO w zakresie szkoleń proobronnych prowadzonych w formie kształcenia na odległość. Szkolenia proobronne stanowią jeden z elementów transformacji. NATO wykorzystuje tego typu działania aby wprowadzać reformy w krajach partnerskich. Program DEEP to narzędzie do budowania i rozwijania instytucji edukacyjnych w trybie szkoleń bezpośrednich. Dodatkowo, wykorzystanie e-learningu jako globalnego trendu w zakresie edukacji wojskowej pozwala na ulepszanie tego typu działań w wielu krajach sojuszu.

KSW we Włocławku jest uczelnią obecną w europejskiej przestrzeni edukacyjnej, prowadząca studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe. Należy też wspomnieć o wymianie międzynarodowej w ramach programu ERASMUS+. Jak twierdzi JM Rektor KSW, Prof. Stanisław Kunikowski, uczelnia jest dumna z faktu rozpoczęcia tak istotnej współpracy z NATO z wykorzystaniem możliwości e-learningu.

Jako aktywny ośrodek w Europie oraz partner NATO uczelnia planuje wzmacnianie działań w tych obszarach poprzez rozpoczęcie kolejnego etapu współpracy z Europejskim Kolegium Bezpieczeństwa i Obrony.

Zgodnie z wypowiedzią Pana Mariusza Solisa, koordynatora Programu DEEP w NATO, uczelnia jest wiarygodnym partnerem, a wspólne działania szkoleniowe podejmowane z NATO wzmacniać będą reformy i pozwolą wdrażać innowacje edukacyjne.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: