Kujawska Szkoła Wyższa z nowym kierunkiem w nowej Filii!

26 czerwca 2020

Na podstawie decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 24 czerwca 2020 r. nasza Uczelnia otrzymała uprawnienia do prowadzenia nowego kierunku Zarządzanie w nowej Filii w Siemianowicach Śląskich.


Filia w Siemianowicach Śląskich, to kolejna tego rodzaju jednostka Kujawskiej Szkoły Wyższej po Filiach w Grudziądzu i w Nowym Targu. Jej utworzenie jest konsekwencją systemowych i strategicznych działań obecnych władz naszej Uczelni; stanowi odpowiedź na potrzeby społeczne w zakresie kształcenia kadr dla instytucji i środowiska gospodarczego Górnego Śląska. W najbliższych planach obecnych władz Kujawskiej Szkoły Wyższej jest uruchomienie czwartej Filii, tym razem na Ukrainie, we Lwowie z kierunkiem Kosmetologia.

Na kierunku Zarządzanie prowadzone będą studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym) o profilu praktycznym. W ofercie kierunku znalazły się specjalności tj.: zarządzenie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem.

Informacje o kierunku i zasadach rekrutacji znajdują się TUTAJ.

Decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: