KSW w kolejnym programie NATO

30 listopada 2017

Akademia Wojskowa Macedonii w Skopje jest trzecią uczelnią zagraniczną, z którą Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku podejmuje współpracę związaną z praktycznym wykorzystaniem form i metod e-learningu w kształceniu oraz szkoleniu. Jest ona realizowana w ramach programów transformacji systemów szkolnictwa wojskowego państw partnerskich Sojuszu – NATO DEEP. Pierwszą uczelnią jest Uniwersytet Obrony Narodowej Ukrainy z Kijowa, drugą zaś Akademia Wojskowa Sił Zbrojnych Azerbejdżanu z Baku.


[fblike]

W korespondencji skierowanej 22 listopada br., do rektora Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku, prof. nadzw. dr. hab. Stanisława Kunikowskiego, przez przedstawiciela Kwatery Głównej NATO, p. Mariusza Solisa, wyrażona została prośba dot. możliwości skierowania przedstawicieli Centrum E-learningu KSW do stolicy Macedonii, w celu uczestnictwa w warsztatach specjalistycznych.
Robocze tłumaczenie kluczowych fragmentów korespondencji:

Chciałbym podziękować Panu Rektorowi i pracownikom Uczelni za ogromną pomoc oferowaną przez Kujawską Szkołę Wyższą we Włocławku w ramach programu NATO DEEP Ukraina. E-learning jest ważnym elementem wpływającym na podnoszenie jakości edukacji obronnej, w dużym stopniu przyczyniając się do doskonalenia procesu kształcenia realizowanego wśród instytucji szkolnictwa wojskowego tego kraju. Jesienią tego roku NATO rozpoczęło nowy program edukacji obronnej, z udziałem Byłej Jugosłowiańskiej Republiki Macedonii. Czerpiąc z sukcesu DEEP Ukraine w obszarze wsparcia e-learningu, chciałbym prosić Pana Rektora o rozszerzenie pomocy również na ten kraj. Jednym z pierwszych wydarzeń będą „Warsztaty E-learningu jako innowacyjne narzędzie edukacji i szkoleń – Wymiana najlepszych praktyk dotyczących rozwoju systemów E-learningowych w Akademii Wojskowej” organizowane w Skopje w dniach 11-14 grudnia 2017 r. Stąd prośba, aby przedstawiciele Centrum E-learningu KSW mogli uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Z wyrazami szacunku i nadzieją na dalszą współpracę/ Mariusz Solis Kwatera Główna NATO

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: